Garanti Bankası 30 Yaşından Genç Kadrolu Banka Personeli Alımı Yapacak!

0
Garanti Bankası 30 Yaşından Genç Kadrolu Banka Personeli Alımı Yapacak!

Garanti Bankası öğrenci, ön lisans mezunu ve lisans mezunu banka personeli alımı gerçekleştirecek. Banka, istihdam edeceği banka personellerini Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosunda görevlendirecek.

Garanti Bankası tarafından banka iş ilanı yayımlandı. Bankanın yayınladığı banka personel alım ilanında, adayların Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosunda istihdam edileceği belirtildi. İstihdam edilecek kişiler, Garanti Bankası’nın kadrolu personelli olacaklar ve kariyerlerinin devamında Garanti Bankası’nın Genel Müdürlüğü’nde yer alan birimlerinde ve banka şubelerinde görev alabilecekler.

Garanti Bankası Personel Alım Şartları

Garanti Bankası, personel alımı aşamasında banka sınavı uyguluyor. Adayların banka iş başvurusu yapmalarında iletişim bilgilerini doğru girmeleri, Garanti Bankası’nın yapacağı sınav davetleri için önem arz ediyor. Banka, sınav davetlerini mail ve SMS yolu ile adaylara bildireceğini belirtiyor.

Garanti Banaksı henüz 30 yaşını aşmamış banka personeli alımı gerçekleştirecek. Adayların İstanbul’da ikâmet etmesine ya da edebilecek olmasına önem veren banka, askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az iki yıl tecilli olmasına önem veriyor.

Haftanın herhangi bir beş gününde saat 09.00 ile 18.00 saatleri arasında çalışabilecek kişilerin banka iş başvurusu yapmaları talep edilirken, aranan kriterler arasında iletişim becerilerinin kuvvetli olması, ikna kabiliyetinin yüksek olması, satış yapma konusunda istekli olması önem arz ediyor.

Garanti Bankası İş Başvurusu Detayları

Garanti Bankası’nda kadrolu olarak istihdam edilecek olan adaylar, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi olarak istihdam edilecek. Banka tarafından ilk olarak 3 Nisan 2018 tarihinde yayımlanan banka personeli alım ilanına, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 1 Haziran 2019 tarihine kadar iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-is-ilani/373697
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.