Ana SayfaKredilerTurizm Haftası’nda Halkbank’tan KOBİ’lere 500.000 TL’ye Kadar Ertelemeli Kredi Kampanyası!

Turizm Haftası’nda Halkbank’tan KOBİ’lere 500.000 TL’ye Kadar Ertelemeli Kredi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin köklü bankaları arasında yer alan Halkbank, Dünya Turizm Haftası’nda KOBİ’lerin yanında oluyor.

Evrensel bankacılığın tüm gereklerini yerine getiren, müşterilerin her zaman yanında olan, bölgenin lider KOBİ bankası olmak için sürekli çalışan Halkbank, üstlendiği sorumluluk ve yüksek görev bilinciyle bankacılık sektöründe ekonomiye destek vermek devam ediyor. Hem müşterilerine hem hissedarlarına hem de çalışanlarına sürekli katma değer yaratmak isteyen Halkbank, bölge ve dünya bankacılığında saygın bir yer edinmek için sürekli çalışıyor.

Halkbank’tan Turizm Sektöründeki KOBİ’lere Özel Kredi Kampanyası!

Tüm dünya genelinde 15 ile 22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftasına özel Halkbank, sektörde faaliyet gösteren KOBİ’lerin yanında oluyor.

Turizm sektöründe hizmet veren KOBİ’ler için aylık yüzde 1,27’den başlayan faiz oranlarıyla kredi desteği veren banka, aynı zamanda avantajlı ödeme planı imkanı sağlıyor.

Düzenlenen kredi kampanyası dahilinde 500 bin Türk Lirasına kadar finansman sağlanıyor. 36 aya varan vade seçenekleri ile hem her ay eşit ödemeli hem de sezon ödemeli ve dönemsel ödemeli imkanlar sağlanıyor. Söz konusu kampanyadan yararlanacak KOBİ’ler aynı zamanda bu krediyi 9 ay ertelemeli ödemeli de alabiliyor.

 Başvurular hem banka şubelerinden hem de internet üzerinden hızlı bir şekilde yapılabiliyor. İnternet üzerinden kredi başvuru yapılması ve onaylanması halinde ise KOBİ’lerin tüm gerekli belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlayarak banka şubelerini ziyaret etmeleri, krediye konu evrakları imzalamaları gerekiyor.

Kampanya için son başvuru tarihi 30 Nisan olup, bu tarihten sonra kampanya sonlandırılacaktır. Bankanın kampanyada değişiklik yapma ya da daha erken sonlandırma yetkisi bulunmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.