Ulaştırma Bakanı Açıkladı! PTT’de 5.000 Kişi İşe Alınacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan önümüzdeki ay PTT bünyesinde 5.000 kişinin işe alınacağını açıkladı.

PTT Artık Bir Dünya Markası

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 2018 yılında, hatta önümüzdeki ay PTT ailesine 5.000 kişinin daha katılması ile ilgili süreci başlatacaklarını, bu kişilerin Türkiye’ye hizmet etmek adına istihdam edileceğini açıkladı. Bakan Ahmet Arslan, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile birlikte TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası AŞ’de düzenlenen PTT Araç Teslim Töreni’ne katıldı. Arslan törende yaptığı konuşmada PTT’nin artık bir dünya markası olduğunu belirtti.

PTT 15 Yıl Önce Batmak Üzereydi

Bakan Ahmet Arslan, PTT’nin oldukça zorlu süreçlerden geçtiğini, ancak artık bu süreçlerin geride kaldığını, 15 yıl önce batacağı konuşulan PTT’nin bugün itibariyle Türkiye’nin de dünyanın da yükünü taşıyan bir kurum olduğunu, zaman içinde hem Türkiye’nin, hem de dünyanın lider kurumları arasında katıldığını, PTT’ye artık mevcut olan elbisesinin dar gelmeye başladığını, kabuğuna sığmaz bir hal aldığını da söyledi.

PTT Sadece Kiralık Araçlarla Çalışmıyor

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, PTT’nin yeni araçlarının TOFAŞ’tan teslim alınması konusuyla düzenlenen törende yaptığı konuşmasında 117 yıllık bir çınar olan PTT’nin büyümesini, gelişmesini ve Türkiye’ye verdiği hizmetlerini sürdürdüğünü, bu süreçte araç alımı da yaptıklarını, PTT’nin araçlarının sadece kiralık olmadığını, araç alımlarının kendi şirketleri olan Anadolum AŞ adlı şirket üzerinden gerçekleştirildiğini, PTT’nin araçlarının 507 adedinin TOFAŞ’tan, 431 adedinin Ford’dan, 70 adedinin Renault’tan, 530 adedinin de Volkswagen ve Citroen’den alındığını da belirtti.

5.000 Aileye İş ve Aş Sağlayacağız

Önümüzdeki ay itibariyle PTT bünyesinde çalışmak üzere 5.000 kişinin işe alınma sürecini başlatacaklarının müjdesini de veren Ahmet Arslan, PTT personel alımları bu sayede 5.000 aileye iş ve aş sağlamış olacaklarını, PTT’nin büyümesine devam edeceğini, 5.000 kişilik istihdamın da kuruma hayırlı olmasını dilediğini de ifade etti.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...