Bankacılık sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Yapı Kredi Bankası, sezonluk banka personel alımları yapıyor. Banka iş ilanı 1 Mayıs’ta yayınlanmış olup, son başvuru tarihi yarın!

Yapı Kredi Bankası Personel Alımları Detayları

Sezonluk Gişe İşlemleri Yetkili Yardımcı alımları yapacak olan Yapı Kredi Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların İktisadi ve İdari Bilimler ya da Mühendislik Fakültesi bölümlerinde mezun olmalarını istemektedir.

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında adaylardan alanlarında deneyimlilik aranmamaktadır. Ancak 1 senelik bankacılık sektöründe tecrübesi olan adayların banka iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Adaylar sezonluk olarak görevlendirilecektir. Bu süre 6 ay süreli olacaktır. Aynı zamanda da tam zamanlı istihdam imkanı sağlanacaktır. Erkek adayların askerliklerini yapmış ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Banka, tüm adayların müşteri ilişkilerinde kendilerine güvenmelerini, insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olmasını, ekip çalışmalarına önem vermelerini, her zaman prezantabl olmalarını istemektedir. Gişe İşlemleri Yetkili Yardımcılığı pozisyonu için ikna yeteneğine önem veren banka, adayların da aynı önemi vermelerini, ikna yeteneklerinin yüksek olmasını, problem çözme yeteneklerinin gelişmiş olmasını, problem çözerken sabırlı olmalarını, satış ve sonuç odaklı çalışmalarını istemektedir.

Hangi İller için Banka Personel Alımları Yapılacak?

Adayların banka iş başvurusu yaparken hangi şehirdeki şube için yapacaklarına dikkat etmeleri gerekiyor. Eğer başvuru yapılan şehirde ikame edilmiyorsa, başvurunun banka tarafından onaylanması halinde o şehirde görev almaya uygun olunması gerekmektedir. Banka Personel Alımı yapılacak olan şubeler;

  • Amasya Suluova Yapı Kredi Şubesi,
  • Antalya Yapı Kredi Şubesi,
  • Mersin Tarsus Yapı Kredi Şubesi,
  • Manisa Alaşehir Yapı Kredi Şubesi,
  • Muğla Bodrum, Köyceğiz Yapı Kredi Şubesi,
  • Ordu Fatsa Yapı Kredi Şubesi,
  • Tekirdağ Saray Yapı Kredi Şubesi,
  • Şanlıurfa Yapı Kredi Şubesi,
  • Yozgat Yerköy Yapı Kredi Şubesi.

Banka iş başvurusu için son tarih 4 Mayıs yani yarındır. Yarından sonra yapılan başvurular Yapı Kredi İK uzmanları tarafından değerlendirilecek ve şartlara uygun olanlarla iletişim kurulacaktır.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-sezonluk-gise-islemleri-yetkili-yardimcisi-1991238
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.