Ana SayfaDiğer İş İlanlarıSözleşmeli Sağlık Personeli Alımları!

Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımları!
S

-

Sözleşmeli personel alımı ile ilgili Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada 224 kişinin işe alınacağı bildirildi.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Personel Alımları

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi sağlık personel alımları yapacak. Üniversite tarafından yapılan açıklamada toplam olarak 224 kişinin 4/B yani sözleşmeli personel olarak göreve başlatılacağı, bu kişilerin 175’inin hemşire, 34’ünün sağlık teknikeri, 4’ünün eczacı, 5’inin fizyoterpist, 3’ünün diyetisyen ve 3’ünün de psikolog olacakları belirtildi. Sözleşmeli personel iş başvurusu yapmak isteyen hemşirelerin Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik bölümü mezunu olmaları gerekiyor. 4 yıllık Hemşirelik Yüksekokulu mezunlarının başvuruları da kabul ediliyor. Sağlık teknikerlerinin de Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulları’nın ilgili bölümlerinden mezun olmaları isteniyor.

Sözleşmeli Kamu Personelleri Aranıyor

Sözleşmeli kamu personeli iş başvurusu yapacak olan eczacıların Eczacılık Fakülteleri’nden, fizyoterapistlerin Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden, diyetisyen Beslenme ve Diyetetik bölümünden, psikologların da Psikoloji lisans bölümlerinden mezun olmaları isteniyor. Sağlık personeli iş başvurusu yapacak olan adayların 2016 yılında düzenlenen KPSS sınavına girmiş olmaları da aranan şartların başlıcaları arasında yer alıyor.

Sözleşmeli Sağlık Personellerinde Aranan Şartlar

Sözleşmeli kamu sağlık personellerinde aranan özellikler aşağıda belirtilmiştir.

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında bulunan 48. Maddede yer alan şartları taşıyor olmak
  • Erkek adayların askerlikle bir ilişiklerinin bulunmaması
  • Geride kalan 1 yıllık süre içinde sözleşmeli olarak istihdam edilen kişilerin sözleşmelerinin feshedilmesi durumunda yeniden kamuda iş başvurusu yapabilmeleri için 1 yıl beklemeleri gerektiğini biliyor olmaları
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik maaşı ya da yaşlılık maaşı almıyor olmak

Sağlık Personeli İş Başvuruları

Sağlık kamu personeli iş başvurusu yapmak isteyen adaylar merak ettikleri tüm soruların cevaplarını omu.edu.tr adresinden alabilirler. Başvurular bu adreste belirtilen evraklar ile birlikte Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na bizzat yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol