Diğer İş İlanları Yurtiçi Kargo Yeni Personel Alımı Yapıyor!

Yurtiçi Kargo Yeni Personel Alımı Yapıyor!

Son Güncelleme:

Yurtiçi Kargo tarafından yapılan personel alımı duyurusunda kargo operatörü olarak işe alınacak yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

Yurtiçi Kargo Eleman Alımları

Yurtiçi Kargo personel alımı yapılacak olan pozisyonun kargo operatörü olduğunu belirterek kargo elemanı iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin hangi özelliklere ve niteliklere sahip olması gerektiğini de açıkladı. Kargo operatörü personel alımı ile ilgili tüm ayrıntılara haberimizin devamından ulaşılabilir. Yurtiçi Kargo iş başvurusu yapmak isteyen adayların aşağıda belirtilen şartları yerine getiriyor olması gerekmektedir.

Yurtiçi Kargo Yeni Personellerde Aranan Özelikler

Kargo eleman alımları iş başvurusu için gereken özellik ve nitelikler aşağıdaki gibidir.

  • En az lise mezunu ya da üniversite mezunu olmak
  • Erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş ve bir ilişiklerinin kalmamış olması
  • Ekip halinde çalıma şekline uyum sağlayabilecek olmak
  • Müşteri memnuniyeti esasıyla çalışacak olmak
  • Yoğun çalışma temposuna uyun sağlayabilecek olmak
  • Esnek çalışma saatlerini kabul edecek olmak

Yurtiçi Kargo Yeni Personellerin Görevleri

Yurtiçi Kargo personel alımı iş başvurusu yapan adaylar şirketin ilgili birimi tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Yapılan incelemeler neticesinde işe alınacak olan kişiler kargo şirketine gelen müşterileri düzgün ve doğru bir şekilde karşılamak, gelen kargo bilgisi ve giden kargo bilgisini sisteme eksiksiz ve doğru olarak işlemek, her türlü belgenin verilen talimatlara uygun bir şekilde dosyalanması ve saklanmasının sağlanması gibi görevler alacaklardır.

Yurtiçi Kargo İş Başvuruları

Yurtiçi Kargo iş başvuruları ile ilgili merak edilen bütün sorulara aşağıda paylaşılan bağlantıdan cevap alınabilir. Bu bağlantıdan aynı zamanda kargo elemanı iş başvurusu da yapılır.  Yurtiçi Kargo personel iş başvuruları 16 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecektir. İşe alımı gerçekleşen yeni personeller Yurtiçi Kargo’da kargo operatörü olarak sürekli ve tam zamanlı çalışacaklardır.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,290BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,641TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,520TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler