Ana SayfaDiğer İş İlanlarıYurtiçi Kargo Yeni Personel Alımı Yapıyor!

Yurtiçi Kargo Yeni Personel Alımı Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yurtiçi Kargo tarafından yapılan personel alımı duyurusunda kargo operatörü olarak işe alınacak yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

Yurtiçi Kargo Eleman Alımları

Yurtiçi Kargo personel alımı yapılacak olan pozisyonun kargo operatörü olduğunu belirterek kargo elemanı iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin hangi özelliklere ve niteliklere sahip olması gerektiğini de açıkladı. Kargo operatörü personel alımı ile ilgili tüm ayrıntılara haberimizin devamından ulaşılabilir. Yurtiçi Kargo iş başvurusu yapmak isteyen adayların aşağıda belirtilen şartları yerine getiriyor olması gerekmektedir.

Yurtiçi Kargo Yeni Personellerde Aranan Özelikler

Kargo eleman alımları iş başvurusu için gereken özellik ve nitelikler aşağıdaki gibidir.

  • En az lise mezunu ya da üniversite mezunu olmak
  • Erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş ve bir ilişiklerinin kalmamış olması
  • Ekip halinde çalıma şekline uyum sağlayabilecek olmak
  • Müşteri memnuniyeti esasıyla çalışacak olmak
  • Yoğun çalışma temposuna uyun sağlayabilecek olmak
  • Esnek çalışma saatlerini kabul edecek olmak

Yurtiçi Kargo Yeni Personellerin Görevleri

Yurtiçi Kargo personel alımı iş başvurusu yapan adaylar şirketin ilgili birimi tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Yapılan incelemeler neticesinde işe alınacak olan kişiler kargo şirketine gelen müşterileri düzgün ve doğru bir şekilde karşılamak, gelen kargo bilgisi ve giden kargo bilgisini sisteme eksiksiz ve doğru olarak işlemek, her türlü belgenin verilen talimatlara uygun bir şekilde dosyalanması ve saklanmasının sağlanması gibi görevler alacaklardır.

Yurtiçi Kargo İş Başvuruları

Yurtiçi Kargo iş başvuruları ile ilgili merak edilen bütün sorulara aşağıda paylaşılan bağlantıdan cevap alınabilir. Bu bağlantıdan aynı zamanda kargo elemanı iş başvurusu da yapılır.  Yurtiçi Kargo personel iş başvuruları 16 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecektir. İşe alımı gerçekleşen yeni personeller Yurtiçi Kargo’da kargo operatörü olarak sürekli ve tam zamanlı çalışacaklardır.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,206TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.