TEB Lise Mezunu Personel Alımları! Maaş+Prim Sistemiyle…

0

Türk Ekonomi Bankası-TEB lise mezunu personel alımları yapıyor. Bu yazımızdan diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvuruları detaylarına ulaşabilirsiniz.

Başlıklar

TEB Lise Mezunu Personel Alımları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında aktif satış ekibinde görevlendirmek için Satış Temsilcisi alımları yapacak olan TEB, banka iş başvurusu yapacak adayların sahada kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerini satışını gerçekleştirebilmelerini istemektedir.

Üniversite mezunu olan adayların banka iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacak olup, adayların 28 yaş ve altında olmaları, ofis dışındaki saha satışlarında çalışmaya uygun pozisyonda olmaları, yoğun tempoda çalışabilmeleri, esnek banka çalışma saatlerine de uyum sağlamaları istenmektedir.

Sahada satış tecrübesi bulunan adayların banka iş başvuruları da ön değerlendirmeye alınacak olup, en az lise mezunu olan kişiler için bu banka iş ilanı uygundur.

İlginizi Çekebilir:  Akbank İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise ve Üniversite)

Maaş ve Prim Sistemi!

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında adaylar Diyarbakır, Gaziantep, Malatya ve Kahramanmaraş’ta bulunan TEB şubelerinde görevlendirileceklerdir. Bu nedenle de adayların bu şehirlerden birinde ikamet etmeleri ya da başvuruların onaylanması halinde bu başvuru yapılan şehirde ikamet edebilecek pozisyonda olmaları istenmektedir.

Adayların bankacılık ve satış alanında kariyer hedeflemeleri isteye TEB, istihdam ettiği adaylara maaşa ek olarak primde verecektir.

Tüm banka personel alımları kapsamında adayların insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmalarında uyumlu, seyahat engellerinin bulunmamasını, erkek adayların ise askerliklerini yerine getirmiş ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Başvurular Ne Zaman Son?

Son başvuru tarihi 18 Haziran olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılıp, şartlara uymayan adaylarla iletişime geçilmeyecektir.

TEB tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-guneydogu-anadolu-1042005
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.