TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapıyor!

Türk Ekonomi Bankası, lise mezunu meslekte en az 10 yıl tecrübesi olan çok sayıda Makam Şoförü alımları yapıyor.

0
TEB, Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapıyor!

Türk Ekonomi Bankası, lise mezunu çok sayıda Makam Şoförü alımları yapıyor. Hem TEB hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

TEB Makam Şoförü Alımları için Aranan Şartlar

TEB Makam Şoförü Alımları için Aranan Şartlar
TEB Makam Şoförü Alımları için Aranan Şartlar

TEB’in yayımladığı banka iş ilanları kapsamında TEB A.Ş.’de görev almak üzere Makam Şoförlüğü alımı da bulunmaktadır. Çok sayıda banka personel alımları yapan banka, Makam Şoförlüğü alımında banka iş başvurusu yapacak adayların en az 10 sene alanlarında tecrübe sahibi olmuş olmaları istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenip, tüm adayların aynı zamanda;

  • En az lise mezunu,
  • Diksiyonlarının düzgün,
  • Dış görünümlerine önem vermeleri,
  • Düzenli olmaları,
  • Bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil etmeleri,
  • Askerlik görevini tamamlamış,
  • İnsan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin kuvvetli olması istenmektedir.

Söz konusu banka personel alımları kapsamında şartlara uygun olan adaylar İstanbul’da görevlendirilecek olup, adayların Anadolu yakasında ikamet etmeleri, etmiyorlarsa da başvuru onayı sonrasında Anadolu yakasında ikamet etmeye uygun olmaları istenmektedir.

Sitemizde yayımlanan diğer banka iş ilanlarına banka personel alımları kategorisinde ulaşabilir, günlük güncel olarak açılan ilanları buradan takip edebilirsiniz.

Makam Şoförü Alımları Ne Zaman Son?

Makam Şoförü Alımları Ne Zaman Son?
Makam Şoförü Alımları Ne Zaman Son?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi belirtilmemiştir. Banka iş ilanları kapsamında aranan şartlara uygun olan adaylarla iletişime geçilecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turk-ekonomi-bankasi-a-s-makam-soforu-3120600
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.