Kahve Dünyası Servis Personeli Alımı Yapacağını Duyurdu!

0
kahve-dunyasi-servis-personeli-alimi-yapacagini-duyurdu

Kahve Dünyası personel alımı yapacağı açık pozisyonun servis elemanı olduğunu duyurarak adaylarda aranan özellikleri de bildirdi.

Kahve Dünyası Personel Alımı

Kahve Dünyası personel alımı kapsamında gerçekleştirilecek olan işe alımlar ile ilgilenen adayların hangi özellikleri taşıyor olması gerektiği ve başvuru ile ilgili bilinmesi gereken her şey haberimizin devamında yer almaktadır. Kahve Dünyası, Türkiye ile birlikte Romanya’da, İngiltere’de, Suudi Arabistan’da ve Kuveyt’te olmak üzere toplam 160’dan çok mağazaya sahiptir. Türkiye’nin en çok tercih edilen kahve markaları arasındadır. Kahve Dünyası eleman alımları çerçevesinde servis elemanları istihdam edilecektir.

Servis Personel Alımı için Adaylarda Aranan Şartlar

Servis personel alımı iş başvurusu yaparak Kahve Dünyası’nda çalışmak isteyen kişilerin aşağıda ayrıntılı bir şekilde belirtilen şartları yerine getiriyor olması gerekmektedir.

  • Tercihen 2 yıllık eğitim veren üniversitelerin İşletme – Pazarlama – Turizm Otelcilik – Halkla İlişkiler gibi bölümlerinden mezun olmak
  • Mağazacılık ve perakende satış alanlarında en az 1 yıl olmak üzere daha önceden çalışmış ve deneyim kazanmış olmak
  • Ekip halinde çalışma şekline uyun sağlayacak olmak
  • İletişim yönü güçlü olmak ve insanlarla iletişimde sorun yaşamamak
  • Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna eşlik edebilecek olmak
  • Erkek adayların tercihen askerlik görevlerini yapmış olması
  • Perakende sektöründe kariyer planları olmak

Kahve Dünyası Servis Personellerinin Görevleri

Kahve Dünyası iş başvurusu yaparak işe alımı yapılan değerlendirmeler sonucunda sağlanan yeni personeller Kahve Dünyası’nın ürünlerinin sunumunu ve satışını yapmak, menüde yer alan ürünlerin hepsini eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlayabilecek olmak, sunmak ve satış sağlamak, gelen müşterileri karşılamak, uğurlamak, sipariş verecekleri sırada ürünler hakkında bilgilendirmek ve yardımcı olmak gibi görevler üstleneceklerdir.

Kahve Dünyası İş Başvurusu

Kahve Dünyası iş başvurusu yapacak olan adayların başvuruları ile ilgili tüm detaylar aşağıdaki bağlantıda bulunmaktadır. Aynı bağlantıdan aynı zamanda iş başvurusu da yapılabilir. Başvuru yapacak olan adayların iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak vermeleri daha sonraki geri dönüşler için önemlidir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/kahve-dunyasi-servis-personeli-istinye-migros-1986919