Akbank Mevsimlik Asistan Alımları!

0
Akbank Mevsimlik Asistan Alımları!

Akbank Mevsimlik Asistan Alımları yapıyor. Diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvuruları için sitemizde yer alan banka personel alımları kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Başlıklar

Akbank Mevsimlik Asistan Alımları

Kendi internet sitesinde banka iş ilanları yayımlayan Akbank Mevsimlik Asistan alımları yapacağını duyurdu. Banka iş başvurusu yapacak adayların ilgili ilan kapsamında örgün eğitim veren üniversitelerin 4 senelik Lisans bölümlerinin 2. Sınıf ya da 3. Sınıf öğrencisi olması istenmektedir. Bunun yanı sıra ingilizce biliyor olması gerekmektedir.

Akbank mevsimlik asistan alımları kapsamında adaylar haziran, temmuz ve ağustos aylarında mevsimlik olarak görevlendirileceklerdir. Bu görevlendirme ise en az 1 ay, en fazla ise 3 ay olacaktır. İletişim kurabilecek kadar İngilizce bilgisi olan adayların banka iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır. Son başvuru tarihi ise 31 Temmuz olarak belirlenmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Banka Personel Alımları için Aranan Özellikler

  • Adaylar Balıkesir ve İzmir illerinde görevlendirilecekler. Bu nedenle de bu lokasyonlarda ikamet ediyor olunması istenmektedir.
  • İnsan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması gerekmektedir.
  • Ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olması gerekmektedir.
  • Bankanın misyon ve vizyonu iyi temsil edilmelidir.
  • Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olunması istenmektedir.
  • Prezantabl olunması, diksiyonun düzgün olması gerekmektedir.
  • Zaman yönetiminde başarılı, sorumluluk almakta başarılı, alınan sorumlulukların ise zamanında, eksiksiz olarak yerine getirilmesi istenmektedir.

Akbank banka personel alımları ve diğer banka iş ilanlarını sitemizden güncel olarak takip edebilirsiniz.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://kariyer.akbank.com/JobSearchDetail/Index?id=d0f5a1e1-8a7f-e911-a2e7-005056a0368d&jobadid=d22157b2-8b7f-e911-a2e7-005056a0368d&prime=false
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.