Anasayfa Banka İş İlanları 2018 Ramazanda Şekerbank İş İlanları! En Az Lise Mezunu Personel Alımları!

2018 Ramazanda Şekerbank İş İlanları! En Az Lise Mezunu Personel Alımları!

Şekerbank İş İlanları… Ramazan boyunca Şekerbank çok sayıda hem lise mezunu hem de üniversite mezunu banka personel alımları yapacak. Alım yapılacak pozisyonlar birbirinden farklı olup, alınacak kişi sayısı, banka iş başvuruları için son tarihler, banka sınavları ve detayları birbirinden farklıdır.

Şekerbank iş ilanları için aranan kriterler birbirinden farklıdır. Bazı banka personel alımları için en az lise mezunluk şartı aranırken bazılarında en az üniversite mezunluk durumu aranıyor. Yine İngilizce dil bilgisi, program bilgisi ve benzeri kriterler banka açık pozisyonlarına göre farklılık gösteriyor. Yazımızda ilk önce alım yapılacak pozisyonları, devamında da pozisyonlarda aranan kriterleri bulabilirsiniz.

Şekerbank İş İlanları

Şekerbank iş ilanları kapsamında farklı pozisyonlarda personel alımları yapılıyor. Bunlar aşağıda ayrıntıları ile verilmiştir. Kaç tane banka personel alımları yapılacağı hakkında detaylar aşağıda.

 • İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi,
 • Bireysel Bankacılığı Müşteri Temsilcisi,
 • KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi,
 • Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi,
 • Tarım Bankacılığı Müşteri Temsilcisi,
 • Operasyon Destek Görevlisi,
 • Finansal Kurumlar Yetkilisi,
 • Eğitim Uzmanı,
 • Network Sistem Uzmanı,
 • Müfettiş Yardımcısı,
 • Sistem Operatör Uzmanı ve Uzman Yardımcısı.

Alım Yapılacak Pozisyonlar ve Detayları

 • Operasyon Destek Görevlisi Alımları: Adayların en az lise mezunu olmaları istenmektedir. Alınacak personel sayısı 2 olup, son başvuru tarihi 16 Haziran’dır.
 • Şekerbank İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımları: Alım yapılacak iller Nevşehir, Tekirdağ ve İstanbul’dur. Banka personel alımları kapsamında adayları satış yeteneklerinin yüksek olması istenip, son başvuru tarihleri illere ve şubelere göre değişmektedir. Nevşehir için son başvuru tarihi 18 Mayıs’tır. Tekirdağ için son başvuru tarihi 13 Temmuz, İstanbul şubeleri için ise en erken olan son başvuru tarihi 25 Mayıs’tır.
 • Şekerbank Bireysel Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımları: Alım yapılacak iller Nevşehir ve İstanbul şubeleridir. Söz konusu banka iş başvuruları kriterleri kapsamında adaylardan en az 3 senelik deneyim aranmaktadır. Aynı zamanda tüm adayların esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmeleri istenmektedir. Nevşehir banka personel alımları için son başvuru 8 haziran, İstanbul şubelerinde en erken olan son başvuru tarihi ise 25 Mayıs’tır.
 • Şekerbank KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımları: Alım yapılacak iller Tekirdağ ve İstanbul’dur. Tekirdağ Şekerbank banka iş ilanları için son başvuru 19 Mayıs, İstanbul için ise 3 Haziran’dır.
 • Şekerbank Ticari Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımları: Alım yapılacak il Ankara’dır. Adaylardan
  En az 4 yıl Ticari Bankacılık iş kolunda portföy yönetmiş olmaları istenmektedir. Son başvuru 23 Haziran’dır.
 • Şekerbank Tarım Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımları: Alım yapılacak olan il Konya’dır. Banka iş başvurusu yapacak bayan adayların en fazla 26, erkek adayların ise en fazla 28 yaşında olmaları istenmektedir. Son Başvuru tarihi 7 Temmuz’dur.

Engelli Şekerbank İş İlanları

Şekerbank iş ilanları kapsamında engelli banka personel alımları da yapılacak. Alım yapılacak olan pozisyon ise Operasyon Destek Görevliliğidir. Banka iş başvurusu yapacak adayların en az lise mezunu olmaları, engel durumunun ise hem ofis içinde hem de ofis dışında çalışmaya uygun olması istenmektedir.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/firma-profil/sekerbank-1466-5108

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,820BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,004TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,568TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler