Albaraka Türk Personel Alımları Yapıyor! Son Başvuru 2 Gün Sonra!

0

Albaraka Türk Katılım Bankası banka personel alımları yapıyor. Yayımlanan iş ilanı, diğer banka iş ilanları, banka iş başvuruları ve sınavlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası Personel Alımları

Yayımlanan banka iş ilanları kapsamında İnternet ve Mobil Bankacılık İş Analisti alımları yapacak olan Albaraka Türk, banka iş başvurusu yapacak adayların esnek çalışma saatlerine uyum sağlamalarını, her zaman yenilikçi ve araştırmacı olmalarını, detayları sevmelerini ve detayları araştırmayı sevmelerini, hem yazılı hem de sözlü iletişim yeteneklerinin kuvvetli olmasını istemektedir.

Tüm adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Matematik, Mühendislik ya da MIS bölümlerinden mezun olanların banka iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacak olup, bankacılık ya da bilgi teknolojilerine benzer olan alanlarda en az 2 senelik tecrübe bulunması, İnternet Bankacılığı, mobil bankacılık, web teknolojileri, kullanıcı deneyimi, mobil uygulamalar, güvenlik gibi alanlarda deneyimli olunması istenmektedir. Diğer aranan özellikler;

  • Ekip çalışmalarına önem verilmesi,
  • Analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerinin gelişmiş olması,
  • Planlama ve raporlama yeteneklerinin gelişmiş olması,
  • İleri seviyede İngilizce bilinmesi.
İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Görev Alınacak İşler Nelerdir?

  • Albaraka Türk Katılım Bankası’nın internet ve mobil bankacılık kanallarının kullanımının yaygın hale getirmek için yeni iş alanları, Pazar ihtiyaçları kapsamında ürün ve çözümler araştırılması ve raporlanması.
  • Yeni kanalların, ürünlerin, hizmetlerin, projelerin planlanması, bunların müşteriye sunulana kadar tüm sürecin kontrol altına alınması.
  • Yeni ürün ve hizmetlerin faaliyete geçirilmesi.
  • Ürün ve hizmetlerin iyileştirilmesi için teknoloji yönetimi yapılması.
  • Hem yurtiçi hem de yurtdışı bankacılık pazarı, mobil uygulamalar ve ilgili olan teknolojilerin gelişmelerinin takip edilmesi, bu doğrultuda da yeni ürün ve fikirlerin oluşturulması.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Ne Zaman?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 18 Mayıstır. Bu tarihten sonra ise şartlara uygun olan adaylarla iletişime geçilecektir.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Fibabanka Çağrı Merkezi Görüntülü Bankacılık Temsilcisi Alımlarına Başladı!
https://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-internet-mobil-bankacilik-is-analisti-2031315
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.