Ana SayfaDiğer İş İlanlarıPenti Yeni Satış Danışmanı Personeller Arıyor!

Penti Yeni Satış Danışmanı Personeller Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Penti mağazaları satış danışmanı personel alımı yapacağını duyurarak yeni personellerde aradığı özellikleri de açıkladı.

Mağaza Satış Danışmanı Personel Alımı

Penti Giyim AŞ. tarafından yapılan işe alım duyurusunda mağazalarda satış danışmanı olarak çalışacak yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi. İşe alımı sağlanacak olan yeni personellerin hangi özelliklere ve niteliklere sahip olmasının istendiği de belirtildi. Mağaza satış danışmanı eleman alımı iş başvurusu yapacak olanlar için gerekli tüm bilgiler haberimizin devamında yer almaktadır.

Penti Satış Danışmanlarının Görevleri

Penti satış elemanı iş başvurusu yapan adaylar şirketin işe alımlarla ilgili departmanı tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Değerlendirme sonucunda açık pozisyon için uygun olduğuna karar verilen yeni personellerin perakende mağazacılık alanına ilgi duyuyor olması, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor olması, mağaza içindeki operasyonlarda rol alacak, satış faaliyetlerini başarıyla yürütecek olması, ekip halinde ve uyumla çalışacak olması gerekecek.

Mağaza Satış Elemanı İş Başvuruları

Tecrübesiz satış danışmanı alımı olarak da nitelenen personel alımı ile ilgilenen kişiler aylık ve dönemsel olarak verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, satışı ve çalıştığı mağazanın karının artması için geliştirici yollar araştırmak, mağazalardaki görsel stantlardaki ürünlerin teşhirinden sorumlu olmak, ürünlerin ve stokların takibini yapmak gibi görevler üstleneceklerdir.

Penti İş Başvurusu

Penti iş başvurusu yapmak isteyen adaylar lise mezunu olabildikleri gibi üniversite mezunu adayların başvuruları da kabul edilmektedir. Bahsi geçen işe alımlara yapılacak olan başvurular 14 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecektir. Aşağıdaki bağlantıdan bu duyuruya iş başvurusu yapılabildiği gibi, diğer tüm detaylar da öğrenilebilir. Satış elemanı iş başvurusu yapmak isteyenlerin başvuru sırasında iletişim bilgilerini tam ve doğru olarak bildirmeleri Penti tarafından kendilerine iş görüşmesi mülakatına davet için yapılacak geri dönüşte sorun yaşanmaması için önemlidir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/penti-giyim-ticaret-a-s-satis-danismani-beylikduzu-migros-1980261

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.