Penti Yeni Satış Danışmanı Personeller Arıyor!

Google Haberlere Abone Ol:

Penti mağazaları satış danışmanı personel alımı yapacağını duyurarak yeni personellerde aradığı özellikleri de açıkladı.

Mağaza Satış Danışmanı Personel Alımı

Penti Giyim AŞ. tarafından yapılan işe alım duyurusunda mağazalarda satış danışmanı olarak çalışacak yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi. İşe alımı sağlanacak olan yeni personellerin hangi özelliklere ve niteliklere sahip olmasının istendiği de belirtildi. Mağaza satış danışmanı eleman alımı iş başvurusu yapacak olanlar için gerekli tüm bilgiler haberimizin devamında yer almaktadır.

Penti Satış Danışmanlarının Görevleri

Penti satış elemanı iş başvurusu yapan adaylar şirketin işe alımlarla ilgili departmanı tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Değerlendirme sonucunda açık pozisyon için uygun olduğuna karar verilen yeni personellerin perakende mağazacılık alanına ilgi duyuyor olması, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor olması, mağaza içindeki operasyonlarda rol alacak, satış faaliyetlerini başarıyla yürütecek olması, ekip halinde ve uyumla çalışacak olması gerekecek.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

Mağaza Satış Elemanı İş Başvuruları

Tecrübesiz satış danışmanı alımı olarak da nitelenen personel alımı ile ilgilenen kişiler aylık ve dönemsel olarak verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, satışı ve çalıştığı mağazanın karının artması için geliştirici yollar araştırmak, mağazalardaki görsel stantlardaki ürünlerin teşhirinden sorumlu olmak, ürünlerin ve stokların takibini yapmak gibi görevler üstleneceklerdir.

Penti İş Başvurusu

Penti iş başvurusu yapmak isteyen adaylar lise mezunu olabildikleri gibi üniversite mezunu adayların başvuruları da kabul edilmektedir. Bahsi geçen işe alımlara yapılacak olan başvurular 14 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecektir. Aşağıdaki bağlantıdan bu duyuruya iş başvurusu yapılabildiği gibi, diğer tüm detaylar da öğrenilebilir. Satış elemanı iş başvurusu yapmak isteyenlerin başvuru sırasında iletişim bilgilerini tam ve doğru olarak bildirmeleri Penti tarafından kendilerine iş görüşmesi mülakatına davet için yapılacak geri dönüşte sorun yaşanmaması için önemlidir.

İlginizi Çekebilir:  Akbank İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise ve Üniversite)

https://www.kariyer.net/is-ilani/penti-giyim-ticaret-a-s-satis-danismani-beylikduzu-migros-1980261

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...