Ana SayfaGündemDenizbank Hesap İşlemleri Tamamlandı! Portföy Satışı Yapıldı!

Denizbank Hesap İşlemleri Tamamlandı! Portföy Satışı Yapıldı!
D

-

Denizbank, Kanunu takip hesapların izlenen tahsili geciken alacaklarından satış gerçekleşti. Bunlar Bireysel kredi portföyü ile işletme kredi portföyü. Bireysel kredi portföyünün değeri 205,5 milyon Türk Lirası. İşletme Kredi Portföyünün değeri ise 80,6 milyon Türk Lirası.

4 Mayıs Cuma Günü İhale Yapıldı!

Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yer alan Denizbank açıklamalarına göre, banka kanunu takip hesaplarında izlenen tahsili geciken alacaklarından portföy satışları yaptı. Bunlar bireysel kredi portföyü ile işletme kredi portföyü oldu. Bireysel kredi portföyünün değeri 205 milyon 481 bin 253 Türk Lirası olurken, işletme kredi portföyünün değeri ise 80 milyon 567 bin 495 Türk Lirası olarak açıklandı. Söz konusu portföylerin satışlarının 4 Mayıs Cuma günü Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda bulunan Denizbank açıklamalarında belirtildi.

Denizbank Açıkladı! Hesap İşlemleri Tamamlandı!

Açıklamada, ihale sonucu kapsamında portföylerin bir kısmının Emir Varlık Yönetim AŞ’ye, bir kısmının Sümer Varlık Yönetim AŞ’ye, bir kısmının ise Hedef Varlık Yönetim AŞ’ye satıldığı belirtildi. Bireysel kredi portföyünün bir kısmı Emir Varlık Yönetim AŞ ile Hedef Varlık Yönetim AŞ’ye, şirket kredi portföyünün bir kısmı ise Sümer Varlık Yönetim AŞ’ye satıldı. Emir Varlık Yönetim AŞ’ye satılan kısım 102 milyon 474 bin 692 Türk Lira, Hedef Varlık Yönetim AŞ’ye satılan kısım 103 milyar 6 bin 561 Türk Lira oldu. Hesap işlemleri ise bugün tamamlandı.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol