LC Waikiki Part Time Satış Danışmanı Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

0
lc-waikiki-part-time-satis-danismani-personel-alimi-yapacagini-duyurdu

LC Waikiki tarafından yapılan duyuruda satış danışmanı olarak görev verilmek üzere personel alımı yapılacağı bildirildi.

LC Waikiki Yeni Personeller Arıyor

Perakende mağazacılık sektöründe Türkiye’nin bilinen markaları arasında olan LC Waikiki işe alım yapacağı açık pozisyonun mağaza satış danışmanı olduğunu bildirdi. Şirket tarafından yapılan eleman alımı açıklamasında satış danışmanı iş başvurusu yapacak olan adayların sahip olmasının istendiği özellikler ve nitelikler de belirtildi. Haberin devamında bu detayların hepsi yer almaktadır.

Mağaza Satış Elemanı Alımı

LC Waikiki eleman alımı başvurusu yapacak olan adayların aşağıdaki özelliklere sahip olması isteniyor.

  • En az lise mezunu olmak
  • Esnek iş saatlerine ayak uydurabilecek olmak
  • Sosyal ilişkilerde başarılı olmak
  • İletişim becerilerinin gelişmiş olması
  • Ekip halinde çalışmaya yatkın olmak
  • İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak
İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk İş İlanları: 2022 Ağustos

Mağaza Satış Danışmanlarının Görevleri

LC Waikiki tarafından işe alımı sağlanacak olan adaylar tam zamanlı ta da yarı zamanlı olarak çalışabilecekler. İşe giren yeni personeller kendisine verilen alanda ürünlerin teşhirinden ve stantlarda uygun şekilde bulunuyor olmasından sorumlu olacaklar. Ayrıca ihtiyaçlar doğrultusunda kargodan yeni ürünleri teslim alma, ürünleri alarmlama, askıya yerleştirme, mağazaya ürünleri indirme, iade edilecek ürünleri toplama, ürünleri katlama, mağazadaki temizlik çalışmalarına dahil olma, etiket değiştirme yapma, müşterilere uygun ürünleri sunma, ürünler hakkında bilgi sahibi olma, mağazadaki ürünlerin düzeninden sorunlu olma, genel görünüşü ve tavrı ile LC Waikiki’nin kurumsal kimliğine uygun olma, marka imajının yükselmesine katkıda bulunma gibi görevler alacaklar.

LC Waikiki İş Başvuruları

Tam zamanlı ve part time satış iş başvurusu olarak da nitelenen LC Waikiki iş başvuruları şirketin ilgili birimi tarafından 9 Temmuz 2018 tarihine kadar kabul edilecektir. Bu işe alımlara dair tüm ayrıntılar aşağıdaki bağlantıdadır. Aynı bağlantıdan mağaza satış iş başvurusu da yapılır.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans İş İlanları: 2022 Ağustos (Güncel)

https://www.kariyer.net/is-ilani/lcwaikiki-satis-danismani-istanbul-beylikduzu-migros-avm-2055983