Türkiye İş Bankası Memur Alımları! Son Başvuru Yarın!

Türkiye İş Bankası kadrolarında görevlendirmek üzere banka personel alımları yapıyor. Son başvuru tarihi yarın olup, şartlara uygun olan adaylarla banka iletişime geçecektir. 29 Mayıs tarihinde de banka sınavı düzenlenecektir.

Türkiye İş Bankası kadrolarında görevlendirmek üzere banka personel alımları yapıyor. Son başvuru tarihi yarın olup, şartlara uygun olan adaylarla banka iletişime geçecektir. 29 Mayıs tarihinde de banka sınavı düzenlenecektir.

Türkiye İş Bankası Personel Alımları

Türkiye İş Bankası iş ilanları kapsamında yer alan Takip Memurluğu pozisyonu için başvurular yarın son. Banka iş başvurusu yapacak adaylardan bazı kriterler aranmaktadır. Bunlar;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. (Yabancı uyruklu kişilerin banka iş başvuruları kabul edilmeyecektir.)
  • Banka sınavları için belirlenen tarihte adayların 30 yaşını doldurmamış olmaları istenmektedir. Yani 29 Mayıs 1988 ve sonraki tarihlerde doğmuş olmak gerekmektedir.)
  • Erkek adayların ise banka sınavının olduğu güne kadar askerliklerini yapmış, tecil ettirmiş ya da muaf olmaları gerekmektedir.
  • Hukuk bürolarında, şirketlerde ya da kurumlarda önceki dönemlerde adayların takip memurluğu tecrübesi edinmiş olmaları istenmektedir.
  • İstanbul ve Gaziantep şubelerinde istihdam edilecek olup, adayların bu lokasyonlarda ikamet etmeleri ya da banka sınavlarında başarılı olduktan sonra bu lokasyonda ikamet etmek için uygun olmaları istenmektedir.
  • Türkiye İş Bankası’nın önceki dönemlerde düzenlendiği Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı, Takip Memurluğu sınavlarında adayların başarısız olmamış olmaları istenmektedir.
  • Sağlık durumun çalışmaya elverişli olması, kamu haklarından yoksun olunmaması, seyahat engellerinin de bulunmaması istenmektedir.
İlgili:  T-Bank, Finans Pazarlama Departmanına Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye İş Bankası Takip Memurluğu Sınav Bilgisi

Takip Memurluğu sınavının yazılı aşaması 29 Mayıs Salı günü gerçekleşecektir. Sınav için başvurular cv.isbank.com.tr internet sitesinde bulunan İş Bankası Kariyer Portalı üzerinden yapılacaktır. Şubelerden ya da Genel Müdürlüklerden banka iş başvuruları yapılmayıp, yapılanlar da geçersiz sayılacaktır. Sınav detayları de yine bu site üzerinden yayımlanacaktır.