Ana SayfaBankacılıkTEB Müşteri Hizmetleri 0850 Telefon Numarası ve Hızlı Bağlanma

TEB Müşteri Hizmetleri 0850 Telefon Numarası ve Hızlı Bağlanma

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

TEB Müşteri Hizmetleri için üç seçenekli bir menü sunmaktadır. Banka müşteri hizmetleri, oldukça hızlı bir şekilde tüm işlemlerinizi çözüme kavuşturmayı hedeflemektedir.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), gelişen ve yenilenen teknolojiye ayak uydurarak üst düzey bir çağrı merkezine sahip. Haftanın her günü, her saati tüm işlemlerinizi çözüme kavuşturmak için TEB müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

TEB Müşteri Hizmetleri Sesli İmza Eşliğinde Hızlı İşlem

Bir banka müşteri hizmetleri numaralarını aradığınızda en sıkıcı kısımlardan bir tanesi kimlik onaylama kısmıdır. Yenilenen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmayı hedefleyen TEB (Türk Ekonomi Bankası) sesli imza eşliğinde tüm işlemlerinizi hızlı bir şekile gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. 0850 TEB müşteri hizmetlerini aradığınızda “Sesli İmza” diyerek, hızlı bir şekilde imzanızı oluşturabilir, müşteri temsilcilerinin sorduğu kimlik doğrulama sorularından kurtulabilirsiniz. Daha sonraki bağlanmalarınızda da aynı şekilde “Sesli İmza” diyerek, tüm işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

TEB Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk Ekonomi Bankası (TEB)’in sunduğu banka müşteri hizmetleri için bireysel işlemlerde kullanılan 0850’li müşteri hizmetleri numaraları 0850 200 0 666’dır. Bu numarayı arayıp, sesli yönlendirme sistemi sayesinde birçok işleminizi çözüme kavuşturabileceğiniz gibi, hızlı müşteri temsilcisine bağlanma sayesinde işlemlerinizi ve sorunlarınızı çözümlendirebilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası, bireysel müşterilerine ek olarak, kurumsal müşterilerine farklı bir telefon numarası ile hizmet sunmaktadır. Haftanın her günü, her saati şirketinizin finansal ihtiyaçları için 444 0 832’yi arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir, işlemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

TEB Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma

TEB tarafından geliştirilen Pratik IVR sayesinde, bir kez müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonraki 3 ay içerisinde tüm çağrı merkezi işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Banka, müşterilerine “Favori Menü” oluşturmalarına imkân sağlayarak, Sesli Yanıt Sistemi’nde tüm arayan müşterilere sunulan hizmetleri dinlemeden, sadece kullandıkları ve kullanabilecekleri menüleri dinletip, hızlı işlem gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır.

Aynı zamanda hızlı müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0850 200 0 666’yı aradıktan sonra önce üç tuşuna basıp, sonra 1 tuşuna ve sonra ses geldikçe 2 defa daha 1 tuşuna basılarak, müşteri temsilcisine hızlı bağlanma sağlayabilirsiniz.

TEB Banka Müşteri Hizmetleri İşlem Menüsü

Türk Ekonomi Bankası bireysel kullanıcılar için 0850 banka müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra banka ve kredi kartı işlemleri için iki farklı menü, kredi kartı borç ödemesi ve kredi kartı ekstresinin mail adresine ya da fax olarak gönderilmesi için menü, vadeli ve vadesiz hesaplardaki hareket ve mevcut bakiye sorgulaması için menü, güncel kart kullanım bilgileri ve sahip olunan banka borçları için menü, kredi kartı limit kullanımı sorgulama ve kredi kartı limit yükseltme işlemleri için menü ve fatura ödemeleri için ayrı bir menü ile karşılamaktadır.

Banka, 444’lü kurumsal banka müşteri hizmetleri numaraları üzerinden de hesap işlemleri, para transferleri, ödemeler, yatırım işlemleri, banka kartları işlemleri ve kredi kartı işlemleri için özel menüler sunmaktadır.

TEB Yurtdışı Müşteri Hizmetleri

Eğer yurtdışında yaşıyorsanız ya da geçici bir süre için yurtdışında bulunuyorsanız ve TEB müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekiyorsa +90 216 444 0 832 no’lu telefonu arayarak TEB müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Banka işlemlerini gerçekleştirmek adına bankanın müşteri hizmetlerin aradığnızda, banka çalışanları dahil hiç kimseye kart şifrenizi, internet bankacılığı şifrenizi vermeyiniz, şifre oluşturma işlemleri esnasında doğum yılı, çocuklarınızın doğum yılı, adınızın rakamsal karşılığı gibi kolay tahmin edilir bilgiler kullanmayınız.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,217TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.