Ana Sayfa Diğer İş İlanları Şok Market Tam Zamanlı Personel Alımı Yapıyor!

Şok Market Tam Zamanlı Personel Alımı Yapıyor!

-

Şok Market bünyesindeki eleman alımlarında tam zamanlı olarak çalışacak olan personel alımı yapılacaktır.

Şok Market Yeni Personeller Arıyor

Şok Market eleman alımları ile açık pozisyonları ile ilgilenen adayları istihdam edecek. Market tarafından yapılan açıklamada mağazalarda çalışmak üzere işe alınacak olan yeni elemanların tam zamanlı olarak görev yapacakları bildirildi. Yapılan açıklamada ayrıca market personeli iş başvurusu sahiplerinin hangi özelliklere sahip olması gerektiği ve üstlenecekleri görevler de belirtildi. Bu detaylar aşağıdadır.

Market Personellerinde Aranan Özellikler Nelerdir?

Market elemanı iş başvurusu yaparak çok Market tarafından değerlendirmeye alınan ve değerlendirme sonucunda işe alımı sağlanan yeni personellerde aranan özellikler aşağıdaki gibidir.

  • En az lise mezunu olmak
  • 18 yaşından büyük olmak
  • Manisa’da ikamet ediyor olmak
  • Enerjik ve güler yüzlü olmak
  • Esnek iş saatlerine ayak uyduracak olmak
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl süreyle olmak üzere tecil ettirmiş olmak

Market Elemanı İş Başvurusu

Market iş başvurusu yapmak isteyen ve yukarıda belirtilen özelikleri taşıyan adaylar işe başladıktan sonra Şok mağazalarında belirlenmiş olan kalite standartları doğrultusunda satış yaparak maliyet ve kar hedeflerinin yakalanmasını sağlamak, çalıştığı mağazanın yöneticisi tarafından kendisine verilen görevleri yerine getirmek, mağazanın her zaman temiz olmasından sorumlu olmak, düzenli olmasını sağlamak, müşterilere karşı güler yüzlü ve kibar olmak, müşteri memnuniyetini sağlamak gibi görevlerde bulunacaklardır. Deneyimli ve deneyimsiz market elemanı alımı niteliğinde olan bu personel alımı iş başvuruları 9 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edecektir. Aşağıdaki linkten iş başvurusu yapılabildiği gibi gereken diğer tüm bilgilere de ulaşılabilir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/sok-marketler-full-time-market-elemani-2056068

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,262BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler