Koton Kozmetik Reyonuna Satış Danışmanı Personel Alımı Yapıyor!

0
koton-kozmetik-reyonuna-satis-danismani-personel-alimi-yapiyor

Koton personel alımı kapsamında yapılan işe alım duyurusunda kozmetik reyonunda çalışmak üzere satış danışmanlarına ihtiyaç olduğu bildirildi.

Koton Yeni Personel Alımı

27 farklı ülkede faaliyette olan ve Türkiye’de 291 adet mağazası bulunan Koton, 10 bin çeşit ürünü tüketicilerle buluşturuyor. Yurtdışında da 181 mağazası bulunan şirket mağazalarındaki kozmetik reyonunda görev vermek üzere yeni satış danışmanı personeller arıyor. Koton eleman alımları ile ilgilenen adaylarda aranan özellikler ve başvuru şartları haberimizin devamında yer almaktadır.

Satış Danışmanı Personel Alımı

Koton satış danışmanı personel alımı yapacağı pozisyon için başvuru yapacak olan adayların aşağıdaki özelliklere sahip olmasını istiyor.

  • Kozmetik konusunda bilgili olmak
  • Tercihen daha önce perakende sektöründe çalışmış ve deneyimli olmak
  • En az lise mezunu olmak
  • Özgüvenli ve kişisel bakımına özen gösteriyor olmak
  • İnsanlarla ilişkisinde başarılı olmak
  • İkna yeteneği gelişmiş olmak
  • Satış alanında becerikli ve seviyor olmak
  • Kendisine verilecek olan satış hedeflerini gerçekleştirecek olmak
  • Yoğun iş temposunda çalışabilecek olmak
İlginizi Çekebilir:  Akbank Gişe Yetkilisi Personeller Arıyor!

Yeni Satış Personellerinin Görevleri

Satış danışmanı iş başvurusu yaparak Koton tarafından işe alımı sağlanan yeni personeller mağazanın renkli kozmetik departmanında çalışacak olup, reyonlarda bulunan ürünlerin satışını ve ürünlerin tanıtımını yapmak, belirlenen satış hedeflerine ulaşmak için çalışmak, Koton’un vizyonunu ve çalışma anlayışını benimseyecek olmak gibi sorumluluklar üstleneceklerdir.

Koton İş Başvuruları

Koton iş başvurusu yapmak isteyen satış danışmanlarının başvuruları 14 Temmuz 2018 tarihine kadar kabul edilecektir. Aşağıdaki bağlantıda bu işe alımlara dair tüm ayrıntılara ulaşılabileceği gibi, aynı zamanda iş başvurusu da yapılabilir. Koton iş başvurusu sırasında adayların iletişim bilgilerini tam ve doğru bir şekilde bildirmeleri şirketin ilgili birimi tarafından kendilerine yapılacak geri dönüşlerde önemlidir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/koton-kozmetik-reyon-sorumlusu-maltepe-carrefour-avm-2059957