Denizbank Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak!

0

Denizbank iş ilanlarını her gün güncellemeye devam ediyor. Yeni yayınlanan bu ilana göre, banka bünyesinde çalıştırılmak üzere Mobil Satış Temsilcisi pozisyonu için alım yapılacak.

Hangi İllerde Alım Yapılacak?

Banka personel alımları dahilinde yayımlanan bu ilana göre, alınacak olan personel sayısı belirtilmemek ile beraber, Mobil satış Temsilcileri Afyon, Aydın, Ankara, Adana, Antalya Balıkesir, Çanakkale, Bursa, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul Avrupa Yakası, Kayseri, İzmir, Konya, Kocaeli, Kahramanmaraş, Muğla, Malatya, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Düzce, Van, Karabük ve İstanbul Anadolu Yakası gibi illerde görevlendirilecek.

Hangi Şartlar Aranacak?

Günümüzde hemen hemen tüm iş ilanlarında olduğu üzere Denizbank’ın bu ilanında da bir takım nitelikler aranacak. Öncelikle adayların 30 yaşını aşmamış olmasına bakılırken, eğitim durumu olarak da, devam zorunluluğu bulunmayan herhangi bir üniversitenin herhangi bir bölümünde öğrenci ya da en az lise mezunu olmasına bakılacak. Bunun ile beraber insan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün ve şehirlerarası seyahat ile konaklamaya engel herhangi bir durum olmamasına bakılacak. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmesi, takım çalışmasına yatkın olması ve erkek adaylar için de askerlik görevini yerine getirmiş ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olması da, aranan şartlar arasında yer alacak.

İlginizi Çekebilir:  2022 Eylül Ev Kredisi Faiz Oranları

Mobil Satış Temsilcisi Ne İş Yapacak?

Banka iş ilanları arasında sıklıkla rastlamak mümkün olan Mobil Satış Temsilcisinin görevi, Denizbank’ın Mobil Satış Ekibinde; sahada aktif olarak kredi kartı, bireysel kredi, İşletme Kart, KMH, SGK emekli maaş devri, Dijital Bankacılık Ürünleri, Otomatik Ödeme ve sigorta satışı yapmak olacak.

Banka, konu ve iş ilanı ile alakalı olarak merak edilen tüm ayrıntılar için DenizdeKariyer instagram hesabından bilgi alabilmek mümkün iken, denizdeakademi.com üzerinden de kişisel gelişim için ücretsiz olarak eğitim hizmetleri sağlayacak.

Banka iş başvuruları dahilinde bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar, bu linki kullanabilecek:

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-mobil-satis-temsilcisi-2057297

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın