Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), banka personel alımları dahilinde pek çok şehirde Aktif Satış Temsilcisi alımı yapacak. Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan TEB, bu doğrultuda yeni bir personel alım ilanı yayınladı.

Aktif Satış Temsilcisi İçin Hangi Şartlara Bakılacak?

TEB iş ilanları kapsamında yayınlanan bu ilan üzerinden Trabzon, Samsun, İstanbul Avrupa Yakası, Diyarbakır, Gaziantep, Malatya ve Kahramanmaraş gibi illerden alım yapılacak. Aktif Satış Temsilcisi alınacağı duyurulan ilanda, adayların tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden ya da liseden mezun olmuş olmalarına bakılacak. Bunun ile beraber pek çok nitelik aranan bu pozisyon için, adayların 28 yaşını aşmamış olması, saha öncesinde saha satışı gerçekleştirmiş ve deneyimli olması, insan ilişkileri ve takım çalışmasında başarılı olması gerekecek. Öte yandan bu pozisyon için yayınlanan banka iş ilanlarında olduğu gibi ofis haricindeki saha satışında, oldukça yoğun bir tempo ile çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek olmasına bakılacak. Üstelik bu ilana başvuruda bulunacak olan adayların, söz konusu illerde ikamet ediyor olması gerekecek.

Aktif Satış Temsilcisi TEB Bünyesinde Ne İş Yapacak?

TEB tarafından yayınlanan yüzlerce iş ilanlarından yalnızca biri olan bu Aktif Satış Temsilcisi alımı ilanına göre, işe alınan temsilciler bankanın bireysel bankacılık ürünlerinin saha satışını gerçekleştirecek. Bireyse Ürünler Aktif Satış Ekibinde görevlendirilecek olan Aktif Satış Temsilcileri, bireysel kredi kartı, kredi ya da sigorta gibi bireysel bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek.

Banka iş başvuruları dahilinde bu ilana başvuruda bulunacak olan adayların en geç 29 Haziran 2018 tarihinde başvuru yapması gerekecek. Ayrıca banka, başvuruda bulunan adaylar arasında yalnızca pozisyona uygun olan adaylara dönüş yapacak.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-guneydogu-anadolu-1042005
https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-1945552
https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-2071459
https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-samsun-779261