Şekerbank İstanbul’un Her İki Yakasında da Personel Alacak!

0

Türkiye’de bankacılık sektörünün en eskilerinden biri olan Şekerbank, İstanbul’un hem Anadolu Yakası’nda, hem de Avrupa Yakası’nda banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Bu duyuruyu yayınlamış olduğu banka iş ilanları ile yapan Şekerbank, Gişe İşlemleri Yetkili Yardımcısı alımı gerçekleştirecek.

İşe Alınacak Personellere Hangi Şartlar Aranacak?

Bünyesinde çalıştırmak üzere çalışma arkadaşları arayışında olan Şekerbank, Gişe İşlemleri Yetkili Yardımcısı alımlarında, ilana başvuruda bulunan adaylarda bir takım şartlara bakacak. Banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylardan üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümlerinden mezun, sektörde kariyer yapmayı hedefleyen ve MS Office programlarını iyi derece bilen adaylar tercih edilecek. Bunun ile beraber analitik düşünce yapısına sahip, iletişim becerileri kuvvetli, çözüm odaklı çalışan, müşteri memnuniyetine ehemmiyet gösteren, ekip ve koordinasyon becerileri sağlam ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek adaylar bu ilana başvuracak. Üstelik erkek adayların da askerlik görevini yerine getirmesi gerekecek.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Gişe İşlemleri Yetkili Yardımcısı Banka Bünyesinde Ne İş Yapacak?

İş ilanları kategorisindeki bu ilana başvuruda bulunup işe alınan personeller, bakma bünyesinde müşteriler ile yakından alakadar olarak, yüksek kalite hizmet çerçevesinde çalışacak. Çalışmakta olduğu şubeye gelen müşterileri için ürün ve hizmet ile alakalı olarak bilge verecek, gerekli görüldüğü zamanlarda pazarlama birimine yönlendirilmelerini sağlayacak, operasyonel ve nakit destek işlemlerini eksiksiz ve zamanında tamamlayarak müşterilere banka kalitesi çerçevesinde hizmet sağlayacak.

Şekerbank iş ilanları arasında yer alan bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar 26 Ağustos 2018 tarihine kadar aşağıdaki web adresi üzerinden başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-gise-islemleri-yetkili-yardimcisi-istanbul-anadolu-2087636

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın