Ana SayfaGündemVakıf Katılım 76. Şubesini Açtı! Yıl Sonu Hedefi 100 Şube, 1200 Çalışan!

Vakıf Katılım 76. Şubesini Açtı! Yıl Sonu Hedefi 100 Şube, 1200 Çalışan!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıf Katılım Bankası’nın İzmir’in Konak ilçesine yeni şubesi açıldı. Açılışta konuşma yapan bankanın Genel Müdürü İkram Göktaş, yıl sonuna kadar şube sayılarını 100’e, çalışan sayılarını de 1200’e çıkartmayı hedeflediklerini söyledi.

Vakıfbankların paylaşım kültürlerini ile kamunun gücünü bir araya getirerek katılım bankacılığına yeni bir soluk getiren Vakıf Katılım Bankası, İzmir’e ikinci şubesini açtı. Türkiye geneli 76 tane şube sayısına ulaşan Vakıf Katılım, şubeleşme programı ile birlikte hem bireysel müşterilerinin hem de KOBİ müşterilerinin tüm finansal ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

“Hedefimiz 100 Şube Sayısına Ulaşmak”

Vakıf Katılım İzmir’in Konak şubesi açılışına çok sayıda yönetici katılım gösterirken, açılışta bankanın Genel Müdürü İkram Göktaş açıklamalarda bulundu. Vakıf Katılım Bankası olarak ülkenin tüm kesinlerine ulaşmayı hedeflediklerini söyleyen Göktaş, 2018 sonuna kadar şube sayılarını 100’e çıkartmayı istediklerini, katılım bankacılığı alanında en yenilerden biri olduklarını, her zaman hızlı ve emin adımlarla bankacılık sektöründe ilerlediklerini söyledi. Şube açılışını yaparken halkın gösterdiği ilgiyle birlikte motive olduklarını söyleyen Göktaş, hedeflerinin hem Türkiye ekonomisine hem de o bölgedeki ekonomiye destek vermek olduğunu, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için ürünleri ve hizmetleri geliştirmeyi devam ettireceklerini söyledi.

“Pazar Payı Hedefimizi Artırmak İstiyoruz”

Bu yılki büyüme stratejilerine ve müşterilerine yakın olma ilkeleri kapsamında şube sayılarını artırmaya devam edeceklerini söyleyen Göktaş, şube sayılarını 100’e, çalışan sayılarını ise 1200’e çıkartmak istediklerini, aynı zamanda da Pazar paylarını artırmak için çalışma içinde bulunduklarını, sektördeki Pazar payı hedeflerinin ise yüzde 10’unun üzerine çıkmak olduğunu söyledi.

Katılım bankacılığı alanında gelişmek için çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini söyleyen Göktaş, bu kapsamda da reel sektörle iş birliği içinde bulunacaklarını söyledi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.