Garanti Bankası’na Bireysel Bankacılıkta 2 Ödül!

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, dünyanın saygın iş ve finans dergilerinden biri olan World Finance Magazine tarafından “Türkiye’nin En İyi Bireysel Bankası”, Avrupa’da 28 ülkede yayınlanan European CEO Magazine tarafından ise “Avrupa’nın En İyi Bireysel Bankası” ödülünü aldı.

Bankanın aldığı ödüllere ilişkin açıklamalarda bulunan Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten, banka olarak bugüne kadar teknolojiye her zaman yatırım yaptıklarını, güçlü teknolojik altyapı sağladıklarını, yenilikçi ve zengin ürün çeşitliliğiyle müşterilerine her zaman değer kattıklarını söyledi. Bireysel bankacılık alanında kazandıkları ödüllerin kendilerini çok gururlandırdığını söyleyen Akten, bu doğrultuda her zaman daha iyisini yapmak için motive olduklarını, geçen yılın ağustos döneminde faaliyete geçirdikleri, dijitalleşme alanında müşterilerine çeşitli hizmeti tek bir çatı altında, kolay ve hızlı sağlayabildikleri hizmet modelini sunduklarını, bunun da önemli ölçütte fark yarattığını söyledi.

Müşterilerinin yer aldığı tüm platformda onlara en iyi deneyimi yaşatma vizyonuyla çalışmalarda bulunduklarını söyleyen Akten, dijitalleşmenin de etkisiyle birlikte yeni dönemde bankacılık sektöründe müşterilere zamandan ve mekandan bağımsız olarak, ihtiyaçları olduğu her an destek verebildiklerini, bu noktada da farklı olabildiklerini söyledi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...