Ana SayfaGündemGaranti Bankası’na Bireysel Bankacılıkta 2 Ödül!

Garanti Bankası’na Bireysel Bankacılıkta 2 Ödül!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, dünyanın saygın iş ve finans dergilerinden biri olan World Finance Magazine tarafından “Türkiye’nin En İyi Bireysel Bankası”, Avrupa’da 28 ülkede yayınlanan European CEO Magazine tarafından ise “Avrupa’nın En İyi Bireysel Bankası” ödülünü aldı.

Bankanın aldığı ödüllere ilişkin açıklamalarda bulunan Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten, banka olarak bugüne kadar teknolojiye her zaman yatırım yaptıklarını, güçlü teknolojik altyapı sağladıklarını, yenilikçi ve zengin ürün çeşitliliğiyle müşterilerine her zaman değer kattıklarını söyledi. Bireysel bankacılık alanında kazandıkları ödüllerin kendilerini çok gururlandırdığını söyleyen Akten, bu doğrultuda her zaman daha iyisini yapmak için motive olduklarını, geçen yılın ağustos döneminde faaliyete geçirdikleri, dijitalleşme alanında müşterilerine çeşitli hizmeti tek bir çatı altında, kolay ve hızlı sağlayabildikleri hizmet modelini sunduklarını, bunun da önemli ölçütte fark yarattığını söyledi.

Müşterilerinin yer aldığı tüm platformda onlara en iyi deneyimi yaşatma vizyonuyla çalışmalarda bulunduklarını söyleyen Akten, dijitalleşmenin de etkisiyle birlikte yeni dönemde bankacılık sektöründe müşterilere zamandan ve mekandan bağımsız olarak, ihtiyaçları olduğu her an destek verebildiklerini, bu noktada da farklı olabildiklerini söyledi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.