Garanti Bankası’na Bireysel Bankacılıkta 2 Ödül!

0

Garanti Bankası, dünyanın saygın iş ve finans dergilerinden biri olan World Finance Magazine tarafından “Türkiye’nin En İyi Bireysel Bankası”, Avrupa’da 28 ülkede yayınlanan European CEO Magazine tarafından ise “Avrupa’nın En İyi Bireysel Bankası” ödülünü aldı.

Bankanın aldığı ödüllere ilişkin açıklamalarda bulunan Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten, banka olarak bugüne kadar teknolojiye her zaman yatırım yaptıklarını, güçlü teknolojik altyapı sağladıklarını, yenilikçi ve zengin ürün çeşitliliğiyle müşterilerine her zaman değer kattıklarını söyledi. Bireysel bankacılık alanında kazandıkları ödüllerin kendilerini çok gururlandırdığını söyleyen Akten, bu doğrultuda her zaman daha iyisini yapmak için motive olduklarını, geçen yılın ağustos döneminde faaliyete geçirdikleri, dijitalleşme alanında müşterilerine çeşitli hizmeti tek bir çatı altında, kolay ve hızlı sağlayabildikleri hizmet modelini sunduklarını, bunun da önemli ölçütte fark yarattığını söyledi.

Müşterilerinin yer aldığı tüm platformda onlara en iyi deneyimi yaşatma vizyonuyla çalışmalarda bulunduklarını söyleyen Akten, dijitalleşmenin de etkisiyle birlikte yeni dönemde bankacılık sektöründe müşterilere zamandan ve mekandan bağımsız olarak, ihtiyaçları olduğu her an destek verebildiklerini, bu noktada da farklı olabildiklerini söyledi.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.