Denizbank En Az Lise Mezunu Ekip Arkadaşı Alımı Yapacak!

0

Denizbank, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlamış olduğu bu ilan ile alım yapacağı pozisyon hakkında detaylı bilgi veren Denizbank, en az lise mezunu Mobil Satış Temsilcisi alımı gerçekleştirecek.

Denizbank Banka Personel Alımlarında Hangi Nitelikleri Arayacak?

Denizbank iş ilanları arasında yer alan bu yeni ilana göre, banka yeni personelleri bünyesine katmaya hazırlanıyor. Alım yapacak olduğu personellerin nitelikleri hakkında bilgi veren banka, 30 yaşını aşmamış olan adaylar arasından alım yapacak. Öte yandan banka iş ilanları kategorisinde yayımlanan bu ilana göre, Denizbank bünyesinde Mobil Satış Temsilcisi olarak istihdam edilecek olan adayların, en az lise mezunu ya da devam zorunluluğu bulunmayan bir üniversitenin öğrencisi olması gerekecek. Ayrıca pek çok iş ilanlarında olduğu üzere, aktif olarak sahada çalışabilecek, diksiyonu düzgün, iletişim becerileri kuvvetli, başarı odaklı çalışabilecek, bankacılık sektöründe ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, takım çalışmasına yatkın ve erkek adaylar arasından askerlik vazifesini yerine getiren ya da en az 2 sene tecil ettiren adaylar tercih edilecek.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

İşe Alınan Mobil Satış Temsilcisi Ne İş Yapacak?

Denizbank bünyesinde Mobil Satış Temsilcisi olarak işe alınan ve satış alanında görevlendirilen personeller, müşteri portföyü oluşturarak sahada aktif bir şekilde Bireysel, KOBİ ve Dijital Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek.

Banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar, gerekli şartlara haiz olduğu takdirde 17 Ağustos 2018 tarihine kadar bu ilana başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-mobil-satis-temsilcisi-istanbul-2081058