Banka İş İlanları Akbank Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alımı Gerçekleştirecek!

Akbank Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alımı Gerçekleştirecek!

Son Güncelleme:

Akbank, yayımlamış olduğu bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre banka, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda Ticari Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi alacak.

Türkiye’nin en önemli bankalarından biri olan Akbank, yayımlamış olduğu bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini belirtti. Yayımlanan bu banka iş ilanları doğrultusunda Ticari Bankacılık alanında Müşteri İlişkileri Yönetici alacak olan banka, bu alımlarını İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda gerçekleştirecek.

Adaylarda Hangi Şartlar Aranacak?

Banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylarda bazı şartlar arayacak olan Akbank, adayların ticari bankacılık ürünleri konusunda deneyimli olmasına, krediler, dış ticaret, Nakit Yönetimi Sistemleri ve mali analiz gibi konularda bilgi sahibi olmasına bakacak. Öre yandan ilana başvuruda bulunan adaylar arasından iyi derece İngilizce bilgisi olan, müşteri odaklı çalışabilen, ikna kabiliyeti yüksek, problem çözme yetisine sahip, takım çalışmasına yakın ve erkek adaylardan askerlik görevini yerine getirmiş ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olan adaylar tercih edilecek.

Akbank iş ilanları arasında yer alan bu ilanda belirtildiği üzere işe alınan Ticari Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi, banka bünyesinde çeşitli görevler üstlenecek. Öte yandan yalnızca mevcut ihtiyaç duyulan kadroların yanı sıra ileride doğabilecek olan personel açığını tamamlamak üzere de değerlendirilecek olan bu personeller, İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki Akbank şubesinde görevlendirilecek.

İş ilanları arasında yer alan bu ilanın kendisi için uygun olduğunu düşünen ve Akbank bünyesinde görev almak isteyen adaylar başvurularını 18 Ağustos 2018 tarihine kadar gerçekleştirebilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-ticari-musteri-iliskileri-yoneticisi-istanbul-1674355

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın