Banka İş İlanları Türkiye Finans Katılım Ticari Bankacılık Alanında Personel Alacak!

Türkiye Finans Katılım Ticari Bankacılık Alanında Personel Alacak!

Son Güncelleme:

Türkiye Finans Katılım Bankası, yayımlamış olduğu iş ilanları ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi alımı yapacak olan banka, bünyesine katmış olduğu bu personelleri Konya’daki Ticari Bankacılık şubesinde görevlendirecek.

Türkiye Finans Katılım Bankası, banka iş ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu ilana göre Ticari Bankacılık alanında Portföy Yöneticisi alımı yapacak olan Türkiye Finans Katılım, bu personelleri Konya’daki Ticari Bankacılık şubesinde istihdam edecek.

İşe Alınacak Personellerde Hangi Şartlar Aranacak?

Yayımlanan bu ilan doğrultusunda bünyesine katacağı bu personellerde bazı nitelikler arayan banka, banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylar arasından 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilimler ve bunun gibi bölümlerinden mezun olan, Ticari Bankacılık ve KOBİ Bankacılığı alanında da en az 2 sene çalışarak tecrübe edinen adayları tercih edecek. Öte yandan bu ilana başvuracak adayların seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, yaşamını Konya’da sürdüren ve erkek adayların da askerlik görevini yerine getirmiş olması gerekecek.

Portföy Yöneticisinin Görevi Ne Olacak?

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları arasında yer alan bu ilana başvurup işe alınan personeller, banka bünyesinde bazı sorumluluklar üstlenecek. Ürün satışı ve banka karlılığını artırmak üzere faaliyet gösterecek olan Portföy Yöneticisi, aktif pazarlama faaliyetleri ile bankaya yeni müşteri kazandıracak ve bunun gibi pek çok sorumluluğunu yerine getirecek.

Bankacılık sektöründe iş arayan ve iş ilanları arasında bu ilanın kendisine uygun olduğunu düşünen adaylar 4 Ekim 2018 tarihine kadar bu ilana başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-konya-ticari-bankacilik-portfoy-yoneticisi-2120153

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,300BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,649TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler