Denizbank Lise Mezunu Satış Temsilcisi Banka Personelleri Arıyor!

Denizbank banka iş ilanları duyurusu yaparak Mobil Satış Temsilcisi Uzman pozisyonunda açık olduğunu bildirdi.

0
denizbank-lise-mezunu-satis-temsilcisi-banka-personelleri-ariyor

Denizbank banka iş ilanları duyurusu yaparak Mobil Satış Temsilcisi Uzman pozisyonunda açık olduğunu bildirdi.

Denizbank Saha Satış Personelleri Arıyor

Denizbank banka personel alımları kapsamında yapılan duyuruda mobil saha satış temsilcileri arandığı duyuruldu. Banka’nın duyurusunda kariyer hedefleri arasında Denizbank’ta çalışmak olan kişilerde aranan nitelikler de belirtildi. Buna göre Denizbank iş başvurusu yapacak kişilerin 33 yaşından büyük olmaması, satış alanında en az 1 yıllık deneyiminin olması, üniversite öğrencisi olması halinde devam zorunluluğunun olmaması, en az lise mezunu olması, aktif şekilde sahada çalışabilecek olması, iletişimi kuvvetli, diksiyonunun düzgün, başarı odaklı çalışabilecek olması, bankacılık ve satış alanlarında kariyer hedeflerinin bulunması, ekip halinde çalışma şekline yatkın ve uyumlu olması, erkek adayların askerliklerini yapmış ya da en az 2 yıl olacak şekilde tecil ettirmiş olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 Eylül Ev Kredisi Faiz Oranları

Denizbank Banka Personel Alımı Devam Ediyor

Denizbank banka iş başvurusu yapacak olan adaylar Banka’nın ilgili departmanı tarafından değerlendirmeye alınıp uygun bulunmaları halinde kendilerine iletişim bilgilerinden geri dönüş sağlanacaktır. İşe alımı gerçekleşen kişiler mobil satış ekipleri bünyesine girerek yeni müşteri portföyü oluşturmak, sahada aktif olarak bireysel bankacılık, KOBİ bankacılığı ve dijital bankacılık ürünlerini tanıtmak, pazarlamak ve satışını sağlamak, Denizbank’ı en iyi şekilde temsil etmek gibi görev ve sorumluluklar alacaklar. İş ilanları ile ilgilenen ve Denizbank iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin banka personel alımı başvuruları 23 Şubat 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/denizbank-mobil-satis-temsilcisi-uzman-yardimcisi-uzman-2210341

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın