Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Üniversite Mezunu Yeni Personeller Arıyor!

TEB Üniversite Mezunu Yeni Personeller Arıyor!
T

TEB banka iş ilanları kapsamında yapılan bilgilendirmede üniversite mezunu yeni personellere ihtiyaç duyulduğu belirtildi.

-

TEB banka iş ilanları kapsamında yapılan bilgilendirmede üniversite mezunu yeni personellere ihtiyaç duyulduğu belirtildi.

TEB Banka Personeli Alımları

Türk Ekonomi Bankası tarafından yapılan duyuru ile Kartlı Sistemler İş Analisti olarak görev verilecek olan yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi. Banka personel alımları ile işe alınacak olan Akbank yeni personellerinin üniversitelerin Elektrik – Elektronik Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, MIS, Matematik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve bu bölümlere benzer bölümlerden mezun olması, ileri düzeyde İngilizce biliyor olması, 3 – yıl arasında deneyim sahibi olması, daha önce Ödeme Teknolojileri alanında çalışmış olması, ekip çalışmasına uyumlu olması, yeniliklere ve öğrenmeye açık olması, kişisel motivasyonu ve enerjisi yüksek olması, sorun çözme ve karar verme yeteneklerinin gelişmiş olması, detaylara önem veren, dikkatli ve sonuca odaklı çalışıyor olması, TEB’i doğru temsil edebilecek olması, erkek adayların askerlik görevini yapmış olması gerekiyor.

TEB Yeni Banka Personeli Alımı İş Başvurusu

Kariyer hedefi içinde TEB bünyesinde çalışmak olan kişilerin banka iş başvurusu yapabildiği bu duyuruya 9 Şubat 2019 tarihine kadar başvurulabiliyor. İş ilanları ile ilgilenenlerin dikkatine olan işe alımlar sonucunda TEB’de çalışmaya başlayan yeni personeller Türk Ekonomi Bankası’nın İstanbul – Ümraniye’de bulunan TEB Operasyon Merkezi’nde görev alacaklar. Bilgi Teknolojileri Kartlı Sistemler İş Analisti pozisyonunda konumlandırılacaklar. Yeni personellerin hangi görevlerde bulunacakları Banka’nın duyurusunda detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-kartli-sistemler-is-analisti-2195685

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol