Ana Sayfa Banka İş İlanları Aktif Yatırım Bankası Çağrı Merkezi Personel Alımı Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası Çağrı Merkezi Personel Alımı Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası Çağrı Merkezi Personel Alımı Yapıyor! Detaylar İçin...

-

Banka iş ilanları kapsamında Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan duyuruda İstanbul için Çağrı Merkezi Müşteri temsilcisi pozisyonuna istihdam sağlanacağı bildirildi.

Banka Çağrı Merkezi Personel Alımları

Banka personel alımları yapacağını duyuran Alternatif Bank açık pozisyonun çağrı merkezi müşteri temsilcisi olduğunu belirtti. Aktif Yatırım Bankası iş ilanları arasında yer alan duyuruya göre banka iş başvurusu yapacak olan adayların;

  • İletişim becerilerinin gelişmiş olması,
  • En az üniversitelerin ön lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun olmaları,
  • Hızlı çözümler üretebilen, analitik düşünebilen, iş hayatında genel tavrı pozitif olan,
  • Zaman yönetiminde başarılı,
  • Ekip çalışmasına uyum sağlayacak,
  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak, kaliteli hizmet sunabilecek olan kişiler olması isteniyor.

İşe alımı sağlanan Aktif Yatırım Bankası yeni personelleri çağrı merkezi bünyesinde müşteri temsilcisi pozisyonunda çalışacak olup müşterilerden gelen şikayetleri ve talepleri çözüme ulaştırmak, önerileri değerlendirmeye almak, müşteri talepleri doğrultusunda belirlenmiş olan SLA süreçlerinin gerçekleşmesini sağlamak, müşteri memnuniyeti esasıyla çalışarak çözümler sunmak gibi görevler üstleneceklerdir.

Aktif Yatırım Bankası Yeni Personel İş Başvurusu

Aktif Yatırım Bankası’nda çalışarak kariyer yapmak isteyen kişilerin yapacakları banka yeni personel alımları başvurusu 18 Nisan 2020 tarihine kadar ilgili departman tarafından kabul edilecek ve adayların uygun bulunması halinde kendilerine belirttikleri iletişim bilgilerinden geri dönüş sağlanacaktır. Bu sebeple başvuru sırasında iletişim bilgilerinin bir kez daha kontrol edilmesi, doğru ve eksiksiz olduğundan emin olmaları önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-aktif-bank-iletisim-merkezi-musteri-hizmetleri-2469609

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,423BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,415TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler