HSBC, Bünyesinde Görevlendireceği Şube Yöneticisi Alacak!

HSBC, banka iş ilanları kategorisinde yayımlanan yeni bir ilan ile Şube Yöneticisi alacağını duyurdu.

HSBC, banka iş ilanları kategorisinde yayımlanan yeni bir ilan ile Şube Yöneticisi alacağını duyurdu. İlanda belirtilene göre Eskişehir’de yer alan bir şubesinde görevlendirmek üzere Yönetici alımı gerçekleştirecek olan HSBC, adaylar önemli kriterler arayacak.

HSBC, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilanda belirtilene göre Şube Yöneticisi alacak olan banka, bu alımlarını Eskişehir’de gerçekleştirecek.

Adaylarda Hangi Önemli Kriterlere Bakılacak?

Banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylarda bazı önemli kriterler arayacak olan HSBC, Şube Yöneticisi olarak görevlendireceği personelin sektör, ürün ve piyasa bilgisine sahip olmasına ve 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmasına bakacak. Bunun ile beraber banka bünyesinde görev alacak olan personellerin yenilikleri takip edip uygulamaya sokabilen, analitik düşünebilen, problem çözme yetisine sahip olan, müşteri odaklı ve bankanın prensipleri doğrultusunda çalışabilen dinamik, sorumluluk duygusuna sahip olan ve BES ile SPK lisanslarına sahip olan personeller olması gerekecek.

Şube Yöneticisinin Görevi Ne Olacak?

HSBC iş ilanları arasında yer alan bu ilanda belirtilene göre, işe alınan Şube Yöneticisi, müşterilerin bireysel anlamdaki her türlü ihtiyacını karşılayacak, müşteriler ile uzun soluklu ilişkiler kurarak bankanın karlılığını artırmasına destek olacak. Bunun ile beraber şube çalışanlarının banka pazarlama stratejilerine katılımını sağlayacak, takım ruhunu oluşturacak, şubeyi risk odaklı bakış açısı doğrultusunda yönetecek ve bunun gibi çeşitli görevler edinecek.

Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan ve iş ilanları arasındaki bu ilanın kendisi için uygun olduğunu düşünen adaylar, 22 Ekim 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-eskisehir-sube-yoneticisi-2125571