Yapı Kredi Bankası Müfettiş Yardımcısı Personeller Aradığını Duyurdu!

Yapı Kredi Bankası Müfettiş Yardımcısı Personeller Aradığını Duyurdu! Detaylar...

0
yapi-kredi-bankasi-mufettis-yardimcisi-personeller-aradigini-duyurdu

Yapı Kredi Bankası tarafından Müfettiş Yardımcısı pozisyonu için yeni personeller arandığı banka iş ilanları ile duyuruldu.

Yapı Kredi Bankası Yeni Bankası Personelleri Alımı

Banka personel alımları içerikli Yapı Kredi bankası duyurusunda Müfettiş Yardımcısı olarak görev yapacak yeni personellerin arandığı, başvuru şartlarının neler olduğu,  son başvuru tarihi bildirildi. Yapı Kredi Bankası banka iş başvurusu sahipleri İç Denetim Yönetimi departmanına bağlı olarak çalışacaklar. Başvuru yapacak olan adayların;

  • Türkiye’nin alanında lider üniversitelerinde 4 yıllık örgün eğitim almış olmaları ya da 2020 yılının haziran ayında mezun olacak olmaları veya maksimum 1 yıl tecrübeli olmaları,
  • 28 yaşından büyük olmamaları,
  • Erkek adayların askerliğini bitirmiş ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olmaları,
  • IELTS veya TOEFL’den geçer puan aldığını belgeleyebilecek olmaları,
  • Takım çalışmasına uyumlu olmaları
  • Sözlü ve yazılı iletişimde başarılı, analitik düşünebilen, detayları önemseyen kişiler olmaları gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası Personel Alımları İş Başvurusu

Yapı Kredi Bankası bünyesinde kariyer yapmak isteyen kişilerin başvurularının kabul edildiği duyuruda ayrıca adayların seyahat engellerinin olmaması gerektiği de belirtiliyor.  Banka iş ilanları başvurusu yapan ve sonucunda işe alınan yeni personeller Yapı Kredi’nin Türkiye genelinde bulunan şubelerini denetlemekten sorumlu olacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak linkedin.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.linkedin.com/jobs/view/1729289268/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın