Ana SayfaBanka İş İlanlarıAktif Yatırım Bankası Yeni Gişe Yetkilisi Personel Alımları Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası Yeni Gişe Yetkilisi Personel Alımları Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

-

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

Aktif Bank Yeni Banka Personeli Alımları

Banka iş ilanları ile Aktif Yatırım Bankası’nın yaptığı duyuruda Gişe Görevlisi olarak çalışacak yeni personellere arandığı, işe alınacak olan kişilerin Aktif Bank’ın Kayseri şubesinde görev yapacağı bildirilerek aranan diğer özelliklerden de bahsedildi. Buna göre banka iş başvurusu yapacak kişilerin üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinde lisans eğitimi almış olması, en az 1 yıl olmak üzere gişe deneyiminin olması, bankacılık mevzuatlarına ve cari işlemlere hakim olması, müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışacak olması, erkek adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olması, iletişimde etkin beceri sahibi, güler yüzlü ve dinamik olması, ekip çalışmasına uyum sağlaması, yoğun iş temposunda çözüm odaklı çalışacak olması gerekiyor. Adayların kariyer planları arasında bankacılık alanında yükselmek olması da Aktif Banka tarafından belirtilenlerde yer alıyor.

Aktif Yatırım Bankası Gişe Personeli İş Başvuruları

Aktif Yatırım Bankası iş ilanları kapsamında yapılan bu duyuruya başvuracak olan kişiler işe alınmaları halinde Kayseri’deki şubede gişe personeli olarak görev yapacaklar. Müşterilerin temel bankacılık işlemlerini gerçekleştirecek olan yeni personellerde en az 1 yıl deneyim şartı aranıyor. Banka iş başvuruları Aktif Yatırım Bankası tarafından 18 Nisan 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-gise-gorevlisi-2246450

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler