Ana Sayfa Banka İş İlanları Fibabanka Telemarketing Uzman Yardımcısı Aradığını Duyuruyor!

Fibabanka Telemarketing Uzman Yardımcısı Aradığını Duyuruyor!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Telemarketing Uzman Yardımcısı personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

-

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Telemarketing Uzman Yardımcısı personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

Fibabanka Yeni Personel Alımı Yapacağını Bildiriyor

Banka iş ilanları kapsamında Fibabanka’nın yaptığı duyuruda telefonda satış çağrılarında görevlendirilmek üzere Telemarketing Uzman Yardımcısı personellerin işe alınacağı belirtildi. Fibabanka banka iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aradığı özellikleri ve yetenekleri de detaylıca anlattı. Buna göre bankacılık alanında kariyer planı olan ve satış hedefi doğrultusunda çalışabilecek olan kişilerin arandığı bildirilerek, telefonda sigortacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek olan adayların;

  • İkna kabiliyeti yüksek olması,
  • Rekabetçi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak olması,
  • Değişime, yeniliklere ve gelişime açık olması,
  • İletişimde başarılı olması,
  • Diksiyonu düzgün olması,
  • Ekip çalışmasına yatkın olması,
  • MS Office uygulamalarına hakim olması,
  • Erkek adayların da askerlik hizmetlerini bitirmiş olması isteniyor.

Fibabanka Telefonda Satış Personellerinin Görevleri Nelerdir?

Fibabanka iş başvurusu yaparak Banka’nın işe alımlardan sorumlu departmanı tarafından yapılan değerlendirme sonucunda işe alınan yeni personeller eski müşterilere ve potansiyel müşterilere nezaket kuralları dahilinde telefonda sigorta ürünlerinin satışını yapmak, bu sırada Banka’nın imajını ön planda tutmak, gerekmesi halinde gelen çağrıları cevaplamak, müşterileri aramak, Fibabanka’nın mevcut olan müşteri portföyünü korumak ve yeni müşteri kazanımları sağlamak gibi görevler alacaklar. Fibabanka yeni personel alımı için iş başvurusu 26 Eylül 2020 tarihine kadar yapılabiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-telemarketing-uzman-yardimcisi-2550656

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,416BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,419TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler