Fibabanka Telemarketing Uzman Yardımcısı Aradığını Duyuruyor!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Telemarketing Uzman Yardımcısı personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

0
fibabanka-telemarketing-uzman-yardimcisi-aradigini-duyuruyor

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Telemarketing Uzman Yardımcısı personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

Fibabanka Yeni Personel Alımı Yapacağını Bildiriyor

Banka iş ilanları kapsamında Fibabanka’nın yaptığı duyuruda telefonda satış çağrılarında görevlendirilmek üzere Telemarketing Uzman Yardımcısı personellerin işe alınacağı belirtildi. Fibabanka banka iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aradığı özellikleri ve yetenekleri de detaylıca anlattı. Buna göre bankacılık alanında kariyer planı olan ve satış hedefi doğrultusunda çalışabilecek olan kişilerin arandığı bildirilerek, adayların telefonda sigortacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek olan, ikna kabiliyeti yüksek, rekabetçi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak olan, değişime, yeniliklere ve gelişime açık, iletişimde başarılı, diksiyonu düzgün, ekip çalışmasına yatkın olması gerekiyor. Banka iş ilanları kapsamındaki bu duyuruya başvuru yapacakların MS Office uygulamalarına hakim olması ve erkek adayların da askerlik hizmetlerini bitirmiş olması isteniyor.

Fibabanka Telefonda Satış Personellerinin Görevleri Nelerdir?

Fibabanka iş başvurusu yaparak Banka’nın işe alımlardan sorumlu departmanı tarafından yapılan değerlendirme sonucunda işe alınan yeni personeller eski müşterilere ve potansiyel müşterilere nezaket kuralları dahilinde telefonda sigorta ürünlerinin satışını yapmak, bu sırada Banka’nın imajını ön planda tutmak, gerekmesi halinde gelen çağrıları cevaplamak, müşterileri aramak, Fibabanka’nın mevcut olan müşteri portföyünü korumak ve yeni müşteri kazanımları sağlamak gibi görevler alacaklar. Fibabanka yeni personel alımı için iş başvurusu 18 Nisan 2019 tarihine kadar yapılabiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-telemarketing-uzman-yardimcisi-1966848

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın