Denizbank Lise Mezunu Saha Satış Temsilcisi Alımı Yapıyor!

Denizbank Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor! Detaylar...

0
Denizbank Lise Mezunu Saha Satış Temsilcisi Alımı Yapıyor!
Denizbank Lise Mezunu Saha Satış Temsilcisi Alımı Yapıyor!

DenizBank A.Ş. Türkiye’de faaliyet gösteren Dubai menşeli, özel sermayeli bir mevduat bankası, banka iş ilanları kapsamında İstanbul için (Mobil) Saha Satış temsilcisi alımı yapıyor.

Kurulduğu günden bu yana yenilikçiliğe, teknolojiye, Ar-Ge ve inovasyona önemli ölçüde yatırım yapan DenizBank mobil hizmetlerde hizmet alanında gelişim sağlamak için mobil saha satış temsilcisi alımı yapıyor.

Türkiye’de toplumun tüm bölgelerine ulaşan bir hizmet ağına sahip olan DenizBank, yurt içinde ve Bahreyn’deki toplam 696 şubesi vardır.

Denizbank
Denizbank

Bunun yanında iştiraki DenizBank AG’nin Avusturya ve Almanya’da toplam 34 şubesi ile Grup, DenizBank AG aracılığı ile AB ülkelerinde faaliyet gösterirken, CJSC DenizBank Moscow ise Rusya ile ticaret yapan mevcut müşterilere yurtdışında hizmet göstermektedir. üGelişen dijital sektörde müşteri değerlerine önem veren banka mobil satış temsilcisi alımlarına başladı.

Denizbank Saha Satış Temsilcisi Aradığını Duyurdu

Denizbank Saha Satış Temsilcisi Aradığını Duyurdu
Denizbank Saha Satış Temsilcisi Aradığını Duyurdu

Denizbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda işe alım sağlanacak pozisyona dair tüm detaylar paylaşıldı. Denizbank’ın yaptığı duyuruya göre banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin;

  • En az lise mezunu ya da devam zorunluluğu olmayan üniversitelerde öğrenci olmaları,
  • Sahada aktif olarak çalışabilecek olmaları,
  • Diksiyonlarının düzgün olması,
  • İletişim yeteneklerinin gelişmiş olması,
  • Başarıya odaklı çalışacak olmaları,
  • Ekip çalışmasına yatkın ve uyumla çalışabilecek olmaları şeklinde belirtiliyor.

Denizbank adayların ayrıca bankacılık ve satış alanlarında kariyer planlarının olmasını da isterken, erkek adayların askerliğini bitirmiş veya en az 2 yıl tecilli olması gerektiğini de bildiriyor.

Denizbank Yeni Personellerinin Görevleri

Denizbank Yeni Personellerinin Görevleri
Denizbank Yeni Personellerinin Görevleri

Denizbank iş ilanları kapsamındaki bu duyuruya başvuru yapan ve yapılacak değerlendirmeler neticesinde uygun bulunarak işe alımı gerçekleşen yeni personeller yeni müşteri portföyü oluşturmak suretiyle saha satış ekibine katılacaklardır. Sahada aktif olarak Bireysel Bankacılık, KOBİ Bankacılığı ve Dijital Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek olan yeni personellerin yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmaları Denizbank tarafından istenenler arasında yer alıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-mobil-satis-temsilcisi-saha-satis-istanbul-3001188

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın