Yapı Kredi Bankası 3 İlde Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası 3 İlde Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor! Yapı Kredi Yeni Personel Alımları Yapıyor! Detaylar İçin...

0
Yapı Kredi Bankası 3 İlde Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası yayınlamış olduğu ilan ile banka personel alımları yapacağını belirtti. İzmir, Kocaeli ve Samsun’dan alınacak olan bu personeller, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi olarak banka bünyesinde görevlendirilecek.

Yapı Kredi Yeni Personel Alımları Yapıyor

Yapı Kredi Bankası banka iş personel alımları ile Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi personellere ihtiyacı olduğunu bildirdi. Banka iş başvurusu yapacakların sahip olması istenen özelliklerin de belirtildiği duyuruda son başvuru tarihi, yeni personellerin görevleri gibi detaylar da belirtildi. Yapı Kredi Bankası başvuru yapacak olan kişilerin;

  • Üniversitelerin 2 yıllık ön lisans ve 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olması,
  • Yeni mezun veya en az 1 yıl tecrübesi olması,
  • Diksiyonu düzgün oması,
  • Telefonda iletişim ve ikna kabiliyeti gelişmiş,
  • Sözlü ifade becerilerinin yüksek,
  • Satış alanında başarılı,
  • Telefonda satış yapabileceğine inanan kişiler olması da gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası kariyer hayatına bankacılıkta devam edecek olan yeni personellerin İzmir, Kocaeli ve Samsun illerinde ikamet etmesi gerektiğini de belirtiliyor. Yapı Kredi Bankası işe alınacak kişilerin hangi görevleri alacaklarını da detaylıca bildirdi.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuruları Son Tarih

Yapı Kredi Bankası iş ilanları ile duyurduğu personel alımları ile ilgili başvuruları İzmir için; 19 Ekim 2019, Kocaeli İçin; 21 Eylül 2019 ve Samsun için; 22 Eylül 2019 tarihine kadar kabul ediyor. Banka yeni personellerine telefon bankacılığı aracılığıyla müşterilerinin taleplerini yerine getirme görevi verecek. Yapı Kredi yeni personelleri müşterilerin bankacılık ve kredi kartı işlemlerinin gerçekleştirilmesi, şikayetlerinin çözüme ulaştırılması, kendisine verilen hedefler dahilinde bankacılık ürünlerinin tanıtılması ve satışının sağlanması gibi görevler üstleneceklerdir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/firma-profil/yapi-kredi-2108-12166

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın