Ana SayfaSigorta İş İlanlariAksigorta Banka Satış Yöneticisi Alımları Yapacağını Duyurdu!

Aksigorta Banka Satış Yöneticisi Alımları Yapacağını Duyurdu!

Aksigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda yeni personellerin istihdam edileceği bildirildi.

-

Aksigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda yeni personellerin istihdam edileceği bildirildi.

Aksigorta Yeni Personel Alımları Yapacak

Aksigorta sigorta iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda Banka Satış Yöneticisi pozisyonuna yeni personeller arandığı bildirildi. Diyarbakır – Merkez’de gerçekleştirilecek olan işe alımlar için sigorta iş başvurusu yapacak kişilerde aranan nitelikler belirtildi. Aksigorta yaptığı duyuruda adayların işe alınmaları halinde Doğru Karadeniz ve Doğu Anadolu bölge müdürlüklerinde görev alacaklarını, başvuru yapacak olanların en az 2 yıl olmak üzere sigortacılık alanında deneyimli olması gerektiğini belirtiyor. Kariyer planlarına sigortacılık alanında devam etmek isteyen kişilerin ayrıca müşteri ilişkiler yönetiminde başarılı olması, tercihen satış koçluğu deneyiminin bulunması, Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanması, aktif şekilde araç kullanması ve seyahat engelinin bulunmaması da gerekiyor.

Aksigorta Yeni Personel İş Başvuruları

Sigorta iş ilanları kapsamında olan Aksigorta personel alımları ile Banka Satış Yöneticileri işe alınacak. Yeni personeller sorumlu oldukları banka şubelerinde sigorta ürünlerinin satış faaliyetlerini koordine etmek, düzenli ziyaretler yaparak satış kampanyalarını desteklemek, banka şubelerinde ürünler hakkında eğitimler vermek, iç ve dış talepteki müşterilerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını tespit ederek bu yönde çalışmalar yapılmasını sağlamak gibi görev ve sorumluluklar alacaklar. Aksigorta iş başvuruları şirketin işe alımlardan sorumlu departmanı tarafından 19 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aksigorta-banka-satis-yoneticisi-diyarbakir-2227870

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler