Banka İş İlanları Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Alımları Yapıyor!

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Alımları Yapıyor!

Garanti Bankası banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Müşteri Danışmanlığı olduğunu bildirdi.

Son Güncelleme:

Garanti Bankası banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Müşteri Danışmanlığı olduğunu bildirdi.

Garanti Bankası Yeni Müşteri Danışmanları Arıyor

Garanti Bankası banka iş ilanları ile yeni personel ihtiyacını duyurdu. Yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan özellikler ve niteliklerden de bahsedildi. Adaylarda aranan öncelikli şart Diyarbakır’da ikamet ediyor olmaları gerektiği… Kariyer planına bankacılık alanında müşteri temsilcisi olarak devam etmek isteyen kişilerin en az üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerini bitirmiş olması, tercihen SEGEM Sertifikası’na sahip olması, kendilerini pozitif ve güler yüzlü olarak tanımlaması, ikna konusunda başarılı, iletişim yönlerinin gelişmiş olması gerekiyor. Başvuru yapacak olan erkek adaylardan askerlik görevlerini yapmış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş olmaları bekleniyor. İş başvurusu sonucunda işe alınacak olan yeni personeller Garanti Bankası’nın Diyarbakır’daki şubelerinde görev yapacaklar.

Garanti Bankası İş Başvuruları Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Garanti Bankası iş ilanları ile işe alacağı personellerin başvurularını 7 Haziran 2019 tarihine kadar kabul ediyor. Adaylar işe alındıktan sonra şubelerde müşterilerin para yatırma, çekme, fatura ödeme, çek – senet ödeme, bankacılık ürünlerinin müşterilere tanıtılması ve satışının gerçekleştirilmesi, gerekirse bu aktivitelerin müşteri ziyaretleri gerçekleştirilerek yerine getirilmesi, dijital bankacılık kanalları hakkında bilgilendirme yaparak müşterilerin bu kanalları kullanmasının sağlanması gibi görev ve sorumluluklar alacalardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-musteri-danismani-diyarbakir-2281155

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,155BeğenenlerBeğen
7,201TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,495TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler