Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımları Yapıyor!

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımları Yapıyor! Garanti BBVA İş Başvuruları Ne Zamana Kadar Devam Edecek? Detaylar İçin...

0
Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımları Yapıyor!

Garanti BBVA banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Müşteri Danışmanlığı olduğunu bildirdi.

Garanti BBVA Yeni Müşteri Danışmanları Arıyor

Garanti BBVA banka iş ilanları ile yeni personel ihtiyacını duyurdu. Yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan özellikler ve niteliklerden de bahsedildi. Adaylarda aranan öncelikli şart Isparta’da ikamet ediyor olmaları gerektiği… Kariyer planına bankacılık alanında müşteri temsilcisi olarak devam etmek isteyen kişilerin en az üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerini bitirmiş olması, tercihen SEGEM Sertifikası’na sahip olması, kendilerini pozitif ve güler yüzlü olarak tanımlaması, ikna konusunda başarılı, iletişim yönlerinin gelişmiş olması gerekiyor. Başvuru yapacak olan erkek adaylardan askerlik görevlerini yapmış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş olmaları bekleniyor.

İş başvurusu sonucunda işe alınacak olan yeni personeller Garanti BBVA’nın Isaparta’daki şubelerinde görev yapacaklar.

Garanti BBVA İş Başvuruları Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Garanti BBVA iş ilanları ile işe alacağı personellerin başvurularını 17 Kasım 2019 tarihine kadar kabul ediyor. Adaylar işe alındıktan sonra şubelerde müşterilerin para yatırma, çekme, fatura ödeme, çek – senet ödeme, bankacılık ürünlerinin müşterilere tanıtılması ve satışının gerçekleştirilmesi, gerekirse bu aktivitelerin müşteri ziyaretleri gerçekleştirilerek yerine getirilmesi, dijital bankacılık kanalları hakkında bilgilendirme yaparak müşterilerin bu kanalları kullanmasının sağlanması gibi görev ve sorumluluklar alacalardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bbva-musteri-danismani-isparta-2376205

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın