Denizbank Alternatif Satış Kanalları Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank banka iş ilanları ile yapılan duyuruda Alternatif Satış Kanalları Temsilcisi alımı yapılacağı bildirildi.

0
denizbank-alternatif-satis-kanallari-temsilcisi-alimlari-yapiyor

Denizbank banka iş ilanları ile yapılan duyuruda Alternatif Satış Kanalları Temsilcisi alımı yapılacağı bildirildi.

Denizbank Yeni Personel Alımları Başladı

Denizbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Alternatif Satış Kanalları Temsilcisi pozisyonunda açık olduğu, bu pozisyon için işe alınacak olan yeni personellerde aranan özelliklerin neler olduğu, satış temsilcilerinin görevleri ve son başvuru tarihi gibi detaylar yer aldı. Banka iş başvurusu yaparak Denizbank bünyesinde çalışma isteğini belirten adayların en az lise mezunu ve 30 yaşını aşmamış olması gerekiyor. Denizbank’ın başvuru sahiplerinde aradığı şartların arasına iletişim yönünün güçlü olması, diksiyonunun düzgün olması, iknada başarılı olması, satış konusunda kendine güvenen ve kariyer planlayan kişiler olması, ekip çalışmasına yatkın olması gibi özellikler ve nitelikler yer alıyor. Denizbank iş başvurusu yapacak erkek adaylarda aranan şart ise askerlik hizmetlerini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli olmaları şeklinde dikkat çekiyor.

Denizbank Satış Temsilcilerinin Görevleri Neler Olacak?

Denizbank iş ilanları kapsamındaki bu duyuruya başvuru yapan ve Banka’nın değerlendirmesi neticesinde işe alımı gerçekleşen satış personelleri Denizbank bünyesinde telefonda satış, mobil satış, iletişim merkezinde satış ve tanıtım gibi görevleri olacak. Denizbank yeni personellerini Ödeme sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu’na bağlı olarak çalıştıracak. Bu duyuruya konu olan iş başvuruları 19 Mayıs 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/denizbank-alternatif-satis-kanallari-temsilcisi-2246897

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın