HSBC Bank Stajyer Öğrenci Alımları Devam Ediyor!

HSBC Bank banka personel alımları ile ilgilenenlerin dikkatini Stajyer Öğrenci Programı da çekti.

0
hsbc-bank-stajyer-ogrenci-alimlari-devam-ediyor

HSBC Bank banka personel alımları ile ilgilenenlerin dikkatini Stajyer Öğrenci Programı da çekti.

HSBC Bank Stajyer Öğrenci Alımı Detayları Nelerdir?

HSBC Bank’ın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi. HSBC bünyesinde çalışmak için banka iş başvurusu yapacak olan öğrencilerin üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi’nde veya Matematik, İstatistik gibi bölümlerinde okuyor olması gerekiyor. Bankacılık alanında kariyer planı olan adayların stajyer başvuruları HSBC Bank tarafından kabul ediliyor. Adaylarda aranan özellikler ve nitelikler sözlü ve yazılı olarak iletişime yeterli olacak İngilizce bilgisi sahibi olmak, finans ve ekonomi alanlarına ilgi duyuyor olmak, sorumluluklarının bilincinde ve motivasyonu yüksek olmak, insan ilişkilerinde başarılı olmak, ekip çalışmasına uyum sağlayacak olmak, stratejik ve analitik düşünebilmek olarak sıralanıyor. HSBC Bank iş başvurusu sahibi öğrencilerin Microsoft Office uygulamalarına hakim olmasını ve hafta içi 5 tam gün çalışabilecek durumda olmasını da istiyor.

HSBC Bank Stajyer Öğrenci İş Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

HSBC Bank iş ilanları ile ilgilenerek iş başvurusu yapan öğrencilerin başvuruları 22 Haziran 2019 tarihine kadar kabul edilecek. İşe alımı sağlanacak üniversite öğrencileri var olan potansiyellerini geliştirme, uluslararası bir bankada çalışarak deneyim kazanma, bankacılık alanında ileride gerekecek bilgilere ve deneyime pratik olarak erişme gibi fırsatları da elde etmiş olacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net//is-ilani/hsbc-bank-a-s-hsbc-stajyer-programi-2201770

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın