Ana SayfaSigorta İş İlanlariAxa Sigorta Uzun Dönem Stajyer Alımları Yapıyor!

Axa Sigorta Uzun Dönem Stajyer Alımları Yapıyor!
A

Axa Sigorta Uzun Dönem Stajyer Alımları Yapıyor! Detaylar İçin...

-

Axa Sigorta tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda için Uzun Dönem Stajyer pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Axa Sigorta Uzun Dönem Stajyerler Arıyor

Axa Sigorta yaptığı sigorta iş ilanları duyurusuyla dikkat çekti. Yapılan duyuruda uzun dönem çalışacak stajyer personellere ihtiyaç olduğu bildirildi. Sigorta iş başvurusu yaparak Axa Sigorta bünyesinde çalışmak istediğini bildiren adayların üniversitelerin üçüncü ya da dördüncü sınıfında öğrenci olması gerekiyor.

Axa Sigorta adaylarda aranan diğer özelliklerin ve niteliklerin neler olduğunu da ayrıntılı bir şekilde belirtti. Buna göre başvuru sahiplerinin;

  • Üniversite öğrencisi (3. veya 4.) veya Yüksek lisans öğrencisi olması,
  • Haftada en az 3 gün çalışabiliyor olması,
  • İleri düzeyde İngilizce biliyor olması
  • Microsoft Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanıyor olması
  • Adayların proaktif bir takım oyuncusu olması
  • Sigortacılık sektörüyle ilgileniyor olması,
  • Üniversitede öğrenci kulüpleri ve projeleri üyesi olması gerekmektedir.

Axa Sigorta Stajyer Personel İş Başvuruları

Sigortacılık alanında kariyer yapmak isteyen üniversite öğrencileri üçüncü ya da dördüncü sınıfta okumaları halinde Axa Sigorta’nın bu işe alımlarına müracaat edebiliyorlar. Uzun dönem çalışacak olan yeni personeller Axa Sigorta iş ilanları kapsamındaki bu ilana başvuru yapabilirler.

Deneyim şartı aranmayan bu stajyer alımları için başvurular Axa Sigorta İnsan Kaynakları departmanı tarafından 22 Nisan 2020 tarihine kadar kabul edilmeye devam edilecek. İş başvuru sahiplerinin iletişim bilgilerini tam ve doğru vermesi geri dönüşlerde sorun yaşanmaması için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak mtstajprogramlari.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://mtstajprogramlari.com/staj-ilani/axis-long-term-internship-program/544

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,258BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol