Akbank Gişe Yetkilisi Personeller Arıyor!

Akbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Gişe Yetkilisi alımı yapılacağı bildirildi.

0
Akbank Gişe Yetkilisi Personeller Arıyor!

Akbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Gişe Yetkilisi alımı yapılacağı bildirildi.

Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımları

Akbank banka iş ilanları ile yaptığı bilgilendirmede Gişe Yetkilisi pozisyonunda açık olduğunu duyurdu. İstanbul Asya ve Avrupa yakasında görev yapacak olan yeni personellerde aranan özellikler ve nitelikler de Akbank tarafından belirtildi. Buna göre banka iş başvurusu yapacak olanların öncelikle 1991 yılında ve sonrasında doğmuş olması gerekiyor. Adaylarda aranan diğer özellikler üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden birinden mezun olmak, kariyer planları içinde bankacılık sektörü bulunmak yer alıyor. Başvuru sahibi erkek adayların askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olması da Akbank tarafından istenenler arasında bulunuyor.

Akbank Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

Akbank iş ilanları arasında olan bu duyuruya başvuru yapacak olan kişiler arasında yapılacak değerlendirme neticesinde işe alımına karar verilen yeni personeller şubelerde Gişe Yetkilisi olarak çalışacaklar. Akbank şubelerindeki her çeşit tahsilat ve tediye işlemlerini yapmak, kasa işlemi gereken mevduat hesaplarını açmak, işlemek ve kapanışını yapmak, temel bankacılık işlemlerinden sorumlu olmak gibi görev ve sorumluluklar alacaklar. Akbank Gişe Yetkilisi alımları için başvurular 25 Temmuz 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek. Bu pozisyon için başvuracak kişilerde deneyim şartı aranmadığı da aynı duyuruda belirtiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-2317607

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın