Aktif Yatırım Bankası Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Gişe Yetkilisi personeller arandığı bildirildi.

0
aktif-yatirim-bankasi-gise-yetkilisi-alimi-yapiyor

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Gişe Yetkilisi personeller arandığı bildirildi.

Aktif Bank Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

Aktif Bank banka iş ilanları ile yeni personellere ihtiyacı olduğunu ve açık pozisyonun Gişe Yetkilisi olduğunu bildirdi. Banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan nitelik ve özellikler de aynı duyuruda belirtildi. Buna göre başvuru sahiplerinin bankacılık alanında kariyer yapmak istemesi ve üniversitelerin 2 yıllık ön lisans ya da 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olması isteniyor. Aktif Yatırım Bankası tarafından işe alınacak yeni gişe yetkilileri İstanbul ilinde görev yapacaklar.

Aktif Yatırım Bankası Yeni Personellerde Hangi Özellikleri Arıyor?

Aktif Yatırım Bankası iş ilanları arasında yer alan duyuruda başvuru sahiplerinin İngilizce – Fransızca – Rusça dillerinden en az birini ileri düzeyde biliyor olmasının gerektiği bildiriliyor. Adayların ayrıca iletişim yeteneklerinin gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, sorun çözme ve analitik düşünme özelliklerine sahip olması da gerekiyor. Aktif Bank gişe yetkilisi pozisyonu için başvuru yapacak kişilerin esnek ev vardiyalı çalışma düzenini kabul etmesini de istiyor. Banka bünyesinde sürekli ve tam zamanlı çalışacak olan yeni personellerde deneyim şartı aranmıyor. Üniversiteden yeni mezun olanların başvuruları da kabul ediliyor. Aktif Bank iş başvurusu yapacak olan kişilerin başvuruları 8 Temmuz 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net//is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-gise-yetkilisi-1428664

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın