Burgan Bank Dönemsel Çalışacak Gişe Yetkilisi Arıyor!

Burgan Bank Dönemsel Çalışacak Gişe Yetkilisi Arıyor! Burgan Bank Gişe Yetkilisinin Sahip Olması İstenen Özellikler! Detaylar İçin...

0
burgan-bank-donemsel-calisacak-gise-yetkilileri-ariyor

Burgan Bank yaptığı banka personel alımları duyurusunda dönemsel çalışacak Gişe Yetkilisi aradığını bildirdi.

Burgan Bank Yeni Gişe Yetkilileri Aradığını Duyuruyor

Burgan Bank tarafından yayınlanan banka iş ilanları bilgilendirmesinde Gaziantep şubesinde görev verilmek üzere dönemsel çalışacak Gişe Yetkilisi işe alımı gerçekleştirileceği belirtildi. Burgan bank banka iş başvurusu yapan adaylar 6 ay süreyle çalışacaklar. Adaylarda aranan öncelikli şart Gaziantep’te ikamet ediyor olmaları şeklinde bildirildi. Kariyer planına Burgan Bank bünyesinde devam etmek isteyen ve dönemsel çalışmaya uygun olan kişiler başvuru yapabiliyorlar.

Burgan Bank Gişe Yetkilisinin Sahip Olması İstenen Özellikler

Burgan Bank iş ilanları kapsamında olan bu duyuruya başvuru yapacakların üniversitelerin en az ön lisans bölümlerinden mezun olması istenirken, lisans bölümü mezunlarının başvuruları tercih ediliyor. Adayların daha önce bankalarda şube operasyon bölümünde görev almış ve en az 2 yıl deneyim sahibi olması da isteniyor. Burgan Bank yaptığı duyuruda yeni personellerin şubedeki tüm nakit işlemlerinden sorumlu olacak yetkinlikte olmasını, iletişim becerilerini gelişmiş olmasını, analitik düşünebilmesini, Gaziantep‘te ikamet etmesini de istiyor. Başvuru sahibi erkek adayların ise askerlik görevini tamamlamış olması gerekiyor.

Burgan Bank Yeni Personellerin Görevleri

Burgan Bank bünyesinde Gişe Yetkilisi olarak çalışacak yeni personeller tüm nakit işlemlerinden, kasa sayımından, kasa mutabakatından, gişe işlemlerinden sorumlu olup, krediler ve dış ticaret işlemleri hakkında bilgi sahibi olmaları gerekiyor. Burgan Bank iş başvuruları 01 Kasım 2019 tarihine kadar ilgili departman tarafından kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-gaziantep-donemsel-gise-yetkilisi-2366016

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın