Denizbank Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor!

Denizbank Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor! Detaylar...

0
denizbank-lise-mezunu-guvenlik-gorevlisi-alimlari-yapiyor

Denizbank banka personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda İstanbul‘da görev yapacak Güvenlik Görevlisi ihtiyacı olduğunu bildirdi.

Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımı Detayları

Denizbank banka iş ilanları duyurusunda en az lise mezunu Güvenlik Görevlisi alımı yapacağını bildirdi. Banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan özellikler ve nitelikler, son başvuru tarihinin ne zaman olduğu gibi detaylar da aynı duyuruda belirtildi. İstanbul genelinde Denizbank bünyesinde çalışmak ve kariyer yapmak isteyen adayların 1990 yılında ve sonrasında doğmuş olması gerektiği de bildirildi.

Denizbank Güvenlik Görevlisi Adaylarında Hangi Özellikleri Arıyor?

Denizbank iş ilanları kapsamında belirttiği personel ihtiyacı için başvuru yapacakların özel güvenlik alanında adayların;

  • En az 2 yıl çalışmış ve deneyim kazanmış olması,
  • Dinamik ve güler yüzlü olması, dış görünümüne özen göstermesi,
  • Vardiyalı çalışma şekline uyum sağlayacak olması,
  • X Ray güvenlik kontrol cihazı sertifikası sahibi olması,
  • 5188 sayılı kanun kapsamında 5 yıl geçerli olan silahlı özel güvenlik kimlik belgesi bulunmak da gerekiyor.
İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması gerektiği de Denizbank tarafından belirtilenler arasında yer alıyor.

Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımları Son Başvuru Tarihi

Denizbank bünyesinde çalışmak üzere başvuru yapacak kişiler Finansal Hizmetler Grubu Genel Müdürlüğü’nde görev yapacaklar. En az 2 yıl deneyim şartı aranan adayların başvuruları 9 Nisan 2020 tarihine kadar kabul edilmeye devam edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-guvenlik-gorevlisi-2463233

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın