Denizbank Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor!

Denizbank banka personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda Güvenlik Görevlisi ihtiyacı olduğunu bildirdi.

0
denizbank-lise-mezunu-guvenlik-gorevlisi-alimlari-yapiyor

Denizbank banka personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda Güvenlik Görevlisi ihtiyacı olduğunu bildirdi.

Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımı Detayları

Denizbank banka iş ilanları duyurusunda en az lise mezunu Güvenlik Görevlisi alımı yapacağını bildirdi. Banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan özellikler ve nitelikler, son başvuru tarihinin ne zaman olduğu gibi detaylar da aynı duyuruda belirtildi. İstanbul genelinde Denizbank bünyesinde çalışmak ve kariyer yapmak isteyen adayların 1986 yılında ve sonrasında doğmuş olması gerektiği de bildirildi.

Denizbank Güvenlik Görevlisi Adaylarında Hangi Özellikleri Arıyor?

Denizbank iş ilanları kapsamında belirttiği personel ihtiyacı için başvuru yapacakların özel güvenlik alanında en az 2 yıl çalışmış ve deneyim kazanmış olması gerekiyor. Adayların dinamik ve güler yüzlü olması, dış görünümüne özen göstermesi, vardiyalı çalışma şekline uyum sağlayacak olması da isteniyor. X Ray güvenlik kontrol cihazı sertifikası sahibi olmak, 5188 sayılı kanun kapsamında 5 yıl geçerli olan silahlı özel güvenlik kimlik belgesi bulunmak da gerekiyor. Başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması gerektiği de Denizbank tarafından belirtilenler arasında yer alıyor.

Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımları Son Başvuru Tarihi

Denizbank bünyesinde çalışmak üzere başvuru yapacak kişiler Finansal Hizmetler Grubu Genel Müdürlüğü’nde görev yapacaklar. En az 2 yıl deneyim şartı aranan adayların başvuruları 8 Temmuz 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/denizbank-guvenlik-gorevlisi-2308709

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın