Türkiye Finans Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı Arıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı arandığı bildirildi.

0
turkiye-finans-gezici-gise-yetkili-yardimcisi-ariyor

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı arandığı bildirildi.

Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personel Alımları Başladı

Türkiye Finans banka iş ilanları kapsamındaki bilgilendirmeye göre Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı arandığı duyuruldu. Yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapacak olan adayların hangi özellikleri taşıması gerektiği, aranan niteliklerin neler olduğu, son başvuru tarihinin ne zaman olduğu gibi bilgiler de paylaşıldı. Bankacılık alanında kariyer planı olan üniversite mezunlarının başvuruları Türkiye Finans tarafından kabul ediliyor. Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı pozisyonunda işe alınacak olan yeni personellerin ihtiyaç halinde Banka’nın bütün şubelerinde görevlendirileceği belirtiliyor.

Türkiye Finans İş Başvurusu Yapacaklarda Aranan Özellikler

Türkiye Finans Katılım Bankası yaptığı iş ilanları içinde dikkat çeken bu duyuruya göre adayların üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Seyahat engeli olmayan kişilerin başvurularının kabul edildiği de bildiriliyor. Deneyim şartı olmayan duyuruya üniversiteden yeni mezun olanlar başvurabiliyor. Yeni personeller Türkiye Finans’ın İstanbul, İzmir ve Gaziantep gibi illerdeki tüm şubelerinde görevlendirilecekler.

Türkiye Finans İş Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Türkiye Finans iş başvurusu yapacak olan kişiler sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacaklar. Başvurular 26 Ağustos 2019 tarihine kadar kabul ediliyor. Yeni personeller Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı unvanına sahip olacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-gezici-gise-yetkili-yrd-2332969

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın