Yapı Kredi Bankası Stajyer Alımları Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası Stajyer Alımları Yapıyor! Öğrenciler Hangi İşlerde Görevlendirilecekler? Başvurular Ne Zaman Sona Erecek? Detaylar İçin...

0
Yapı Kredi Bankası Stajyer Alımları Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası yaptığı banka personel alımları duyurusunda Kampanya Yönetimi Stajyeri alımlarının başladığını bildirdi.

Yapı Kredi Bankası Stajyer Alım İlanında Hangi Şartları Arıyor?

İstanbul(Avr) yakası Yapı Kredi şubesinde görevlendirilecek olan stajyerler için aranan şartlar arasında öğrencilerin haftada en az 3 gün gün, maksimum 5 gün çalışmaları istenmektedir. Bu kapsamda da öğrencilerin ders saatlerinin çalışmaya uygun olması istenmektedir.

Öğrencilerin üniversitelerin Mühendislik Bölümleri 3. Sınıf ve üzeri sınıflarında okuyor olması istenmektedir. Aynı zamanda tüm öğrencilerin MC Office programlarını kullanabiliyor olması istenip, özellikle de İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olmaları talep edilmektedir.

Öğrenciler Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?

  • Aylık planlanan veritabanına dayalı kampanyaların takibini yapmak,
  • Kampanya tasarımlarının oluşturulması ve koordine edilmesini sağlamak,
  • Tüm kanallardan uygulamaya alınan kampanyaların sonuçlarını takip etmek ve raporlamalarını düzenlemek,
  • Kampanya sistemindeki geliştirme ihtiyaçları için Kampanya Geliştirme ekibinden gelen talepleri toparlamaktır.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Yapı Kredi Bankası stajyer alımları için son başvuru tarihi 02 Kasım 2019 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılıp, başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara banka geri dönüş sağlayacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-kampanya-yonetimi-stajyeri-2250899

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın