TEB Pos Operasyonları Raporlama Yönetici Yardımcısı Aradığını Duyurdu!

TEB Pos Operasyonları Raporlama Yönetici Yardımcısı Aradığını Duyurdu! TEB Banka Personel Alımları İş Başvurusu! Detaylar İçin...

0
TEB Pos Operasyonları Raporlama Yönetici Yardımcısı Aradığını Duyurdu!

TEB tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Pos Operasyonları Raporlama Yönetici Yardımcısı pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Türk Ekonomi Bankası Yeni Personel Alımı Detayları

Türk Ekonomi Bankası iş ilanları kapsamında olan duyuruda Pos Operasyonları Raporlama Yönetici Yardımcısı pozisyonunda istihdam sağlanacağı, bu pozisyon için başvuru yapacak olan adayların sahip olması istenen özelliklerin ve niteliklerin neler olduğu, başvuruların en son hangi tarihe kadar kabul edildiği, işe alımı gerçekleşen yeni personellerin hangi görevleri alacakları gibi detaylar da paylaşıldı.

Banka iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin;

  • Lisans mezunu olması,
  • En az 2 yıl Bankacılık tecrübeli olması,
  • Görevi gereği ileri derecede Excel kullanabiliyor olması,
  • Görevi kapsamında aktif raporlama işlemlerini yapıyor olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • Yoğun çalışma temposuna uyumlu olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir.

TEB Banka Personel Alımları İş Başvurusu

TEB banka iş başvurusu yaparak bir bankada kariyer hedefleyen kişilerin başvuruları 21 Kasım 2019 tarihine kadar ilgili birim tarafından kabul ediliyor. Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Türk Ekonomi Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-pos-operasyonlari-raporlama-yonetici-yardimcisi-2378585
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın