Denizbank Staj Başvuruları Başladı

Denizbank Staj başvuruları başladı. Denizbank’ın öğrenciler için düzenlediği “Deniz’in İncileri Staj Programı 2020” ile ilgili detaylar yazının devamında…

2020 Denizbank Staj Başvurusu İçin Detaylar

Bireylere banka kariyer imkanı ve öncelikle öğrencilere bünyesinde staj olanakları sağlarken, Denizbank staj başvurusunda bulunan öğrencilerin bu başvurularını değerlendirmeye almaktadır.

Denizbank, Staj zorunluluğu olan veya okulu sigortayı karşılayan üniversitelerin 2. ve 3. sınıf öğrencileri  ile  Meslek Yüksek Okulu son sınıf öğrencileri için tasarlamış olduğu yaz dönemi staj programı “Deniz’in İncileri” kapsamında Bankanın Genel Müdürlük bölümleri, Bölge Müdürlükleri veya Türkiye’nin her ilinde bulunan şubelerinden bir tanesinde staj yapabilme, online eğitimlere katılma ve bankacılık mesleğini keşfetme fırsatına sahip olabilirler.

Denizbank Staj için Son Başvuru Tarihi 

Kariyer planlama için büyük önem taşıyan staj için öğrenciler belirlenen tarihlerde staj başvurusunda bulunabilmektedir. Bankaya staj yapacak olan öğrencilerin kariyer sitelerinde iyi bir CV hazırlaması ve bu CV ile online olarak bankaya başvuruda bulunması gerekmektedir. Böylelikle başvuru esnasında gerekli olan tek belge CV olacaktır. Son başvuru tarihi 20 Mart 2020 olarak bildirilmiştir.

Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://live.peoplise.com/DenizBank/Application/Landing/b9f5a2ff-ae21-40cc-a593-f6249ce9b6a4

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın